Головна » 2010 » Жовтень » 06
АНОНС

У четвер, 7 жовтня 2010 р., о 13:00 в медіа-холі інформаційного агентства ІМК («ІнтерМедіа консалтинг») за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 17/52-а, бізнес-центр «Леонардо», відбудеться прес-конференція на тему:

«Реформування аграрної освіти та науки України» 

Учасники:
- Григорій Калетник – голова Комітету ВР з питань аграрної політики та земельних відносин;
- Максим Мельничук - заступник міністра аграрної політики України;
- Ірина Синявська – директор департаменту аграрної освіти і науки Міністерства аграрної політики України;
- Володимир Смітинський – ректор Львівського Національного аграрного університету.

Прес- конференція транслюватиметься в режимі он-лайн на сайті www.imk.com.ua 

Акредитація: Катков Кирило 093 715 14 35 , 581 77 07
Просмотров: 603 | Дата: 06.10.2010 | Рейтинг: 0.0/0

Якісним кроком вперед на шляху налагодження активного діалогу між міністерством внутрішніх справ та суспільством стало створення Інформаційної ради МВС України. Установче засідання цього дорадчо-консультаційного органу відбулося нещодавно у міністерстві.
Задекларований навесні цього року курс на відкритість та прозорість інформаційної політики міністерства вже давно отримав фактологічне підтвердження. Зокрема саме з боку міліції медіа та суспільство дізнаються про так звані внутрішні надзвичайні події: злочини що скоїли правоохоронці та інші порушення серед особового складу. Ситуація сама по собі безпрецедентна, адже найчастіше саме за приховування таких випадків вітчизняні засоби масової інформації довгі роки дорікали правоохоронному відомству.
Створення інформаційної ради стало черговим етапом втілення політики відкритості МВС України. До неї увійшли представники засобів масової інформації, імена яких іноді говорять набагато більше ніж назви видань та теле-радіоорганізацій по ... Читати далі »
Просмотров: 586 | Дата: 06.10.2010 | Рейтинг: 0.0/0

Міністр аграрної політики України Микола Присяжнюк взяв участь в урочистостях з нагоди закриття Всеукраїнських сільських спортивних ігор 2010 року.

Звертаючись до учасників змагань з усіх куточків України, М. Присяжнюк наголосив: «На сьогоднішній день "Колос" готовий до тих завдань, які ставить Президент щодо розвитку фізкультури і спорту по всій країні. Залучення сільської молоді до спорту – це сигнал, що село не забуте, селяни не забуті, що сільська молодь є платформою для майбутнього розвитку. Сьогодні "Колосу" 60 років. Для мене як міністра це – теж свято, оскільки ця організація знаходиться під патронатом міністерства. Особисто мене дуже радує, що "Колос" має таку потужну мережу спортивних сільських шкіл».

Всеукраїнські сільські спортивні ігри проводяться серед усіх верств сільського населення, працівників галузей АПК та їх дітей, учнів сільських загальноосвітніх шкіл, студентів аграрних та кооперативних навчальних закладів усіх рівнів акредитації, керівників усіх гі ... Читати далі »
Просмотров: 607 | Дата: 06.10.2010 | Рейтинг: 0.0/0

Міністр аграрної політики України Микола Присяжнюк взяв участь у відкритті заключного етапу ІХ-го Всеукраїнського фестивалю художньої творчості серед колективів вищих навчальних закладів Мінагрополітики «Софіївські зорі», що відбувся минулої суботи у м. Умань.

Звертаючись до учасників фестивалю, міністр зазначив: «Такі заходи, як фестиваль «Софіївські зорі», підтверджують, що ми не забуваємо надбань дідів-прадідів, і наш патріотизм є рушійною силою виховання наступних поколінь. З такою молоддю у нас є всі можливості розбудувати державу, яку ми собі уявляємо… Нам дійсно немає рівних, наші випускники визнаються скрізь у світі. Ми не зменшили кількість своїх університетів, не знизили якість освіти, примножили практичні майданчики. І наше завдання – поєднати зусилля для розвитку прикладних тем з одночасним використанням фундаментальних знань».

Після офіційного відкриття розпочався гала-концерт переможців і кращих аматорських колективів минулих років, який став справжнім свято ... Читати далі »
Просмотров: 544 | Дата: 06.10.2010 | Рейтинг: 0.0/0