Головна » 2010 » Жовтень » 08
- Якщо в регіоні сталась навіть незначна надзвичайна подія, то інформація про неї вже упродовж години повинна бути на відомчому сайті, - таку вимогу поставив Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов перед керівниками обласних відділів зв'язків із громадськістю на нараді у міліцейському відомстві, мета якої - відкоригувати пріоритети та методи роботи відповідних відділів у контексті загальної інформаційної політики МВС.
На думку Міністра, будь-яке зволікання у наданні інформації, "грає саме проти працівників міліції", адже через замовчування, події обростають чутками, унаслідок цього інформація про них подається викривлено.
Анатолій Могильов підкреслив роль саме працівників підрозділів зв'язків із громадськістю у оперативності інформування суспільства про найбільш резонансні події та роботу міліції з розкриття злочинів.
Загалом, як керівництво МВС, так і Департамент зв'язків із громадськістю зробили дуже багато, щоб створити належні умови для ефект ... Читати далі »
Просмотров: 503 | Дата: 08.10.2010 | Рейтинг: 0.0/0

За інформацією Гідрометцентру України вночі 7-8 жовтня в Україні, крім крайнього півдня, 9 жовтня у західних та північних областях на поверхні грунту та місцями в повітрі заморозки 0-5°.
7 жовтня в Криму та Приазов'ї пориви вітру 15-20 м/с; вночі та вранці в західній частині місцями тумани, видимість 200-500 м.
Окрім того, в ці дні на території України можливі опади.
Департамент Державтоінспекції МВС України радить учасникам дорожнього руху бути максимально уважними та обережними. Користуватися пасками безпеки, дотримуватися безпечної дистанції, не перевищувати швидкість, рухатися лише з увімкненим ближнім світлом фар або протитуманними ліхтарями.
Також обов'язково враховуйте стан проїзної частини. Мокра, брудна та слизька дорога, опале листя - всі ці чинники збільшують гальмівний шлях транспортного засобу у кілька разів.

7 жовтня 2010 рокум
Просмотров: 519 | Дата: 08.10.2010 | Рейтинг: 0.0/0

В Мінагрополітики під головуванням Міністра аграрної політики України Миколи Присяжнюка відбулась розширена апаратна нарада.

Участь у засіданні взяли заступники Міністра, керівники структурних підрозділів та працівники міністерства, представники профспілкового комітету та Ради ветеранів Мінагрополітики.

Відкриваючи нараду, М. Присяжнюк наголосив на важливості створення належних умов для праці співробітників міністерства, проведення грамотної кадрової політики та забезпечення можливості висловити своє бачення поточних проблем і бути почутим. Для цього Міністр запропонував працівникам апарату проводити подібні наради на постійній основі – раз у квартал.

Учасники наради обговорили актуальні питання посилення виконавської дисципліни, надзвичайно важливі проблеми профспілкового життя міністерства та заслухали звіт про роботу Ради ветеранів.

Прес-служба Мінагрополітики


Просмотров: 503 | Дата: 08.10.2010 | Рейтинг: 0.0/0

Міністр аграрної політики України Микола Присяжнюк взяв участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції на тему: «Роль студентів у глобалізації світового наукового простору та соціально-культурного розвитку людини: стан, проблеми та перспективи», що була присвячена 16-річчю Студентської організації НУБіП України. 

В заході взяли участь 450 студентів, в тому числі представники органів студентського самоврядування із Росії, Польщі, Люксембургу.

Міністр привітав представників Об`єднаної ради студентського самоврядування вищих навчальних закладів Мінагрополітики України, представників органів студентського самоврядування та весь студентський актив, що зібрався для обговорення найбільш важливих питань студентського сучасного і майбутнього життя.

«В першу чергу я хочу привітати Вас із тим, що Ви вже зробили свій вибір – вибір на користь активної громадянської позиції. Майбутнє - в руках ініціативних та ідейних молодих людей. Сьогодні Ви даєте імпульс до змін, ... Читати далі »
Просмотров: 528 | Дата: 08.10.2010 | Рейтинг: 0.0/0