Головна » 2010 » Жовтень » 11
06.10.2010 р. набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 29.09.2010 р. № 881 "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 2 квітня 1994 р. № 217 та від 25 листопада 2009 р. № 1259”, яка була опублікована в газеті "Урядовий кур’єр” від 06.10.2010 р.

Зазначеною постановою внесені зміни до порядку видачі посвідчень тракториста-машиніста, зокрема:

- усуненені розбіжності між категоріями машин та кваліфікаційними характеристиками, навчальними планами і програмами, відповідно до яких здійснюється підготовка (навчання) трактористів-машиністів;

- приведені категорій машин у відповідність до вимог законодавства щодо нарахування за класність трактористам-машиністам зарплат, пенсій тощо;

- адаптовані категорії машин у відповідність до вимог Європейських стандартів.
Просмотров: 632 | Дата: 11.10.2010 | Рейтинг: 0.0/0

Днями в Мінагрополітики під головуванням Міністра аграрної політики України Миколи Присяжнюка відбулось засідання Науково-технічної ради міністерства, присвячене обговоренню напрямів роботи щодо вдосконалення наукового забезпечення аграрної галузі.

У вступному слові М. Присяжнюк відзначив: «2010 рік має стати для всієї держави точкою відліку нового часу. Сьогодні Президент і Уряд не просто оновлюють економіку України, а в частині сегментів – будують її наново. Так само ми повинні стабільно втілювати реформи в аграрному секторі і особливий акцент сьогодні ставимо на перспективу - на аграрну освіту та науку».

Міністр наголосив на необхідності переглянути ряд підходів до роботи секцій Науково-технічної ради Мінагрополітики, розподілу коштів, побудови вертикалі і ефективних зв’язків із асоціаціями виробників с/г продукції та індивідуальними замовниками науково-технічної продукції. Як зазначив М.Присяжнюк, Мінагрополітики разом з усіма установами і відомствами, в першу чергу, ... Читати далі »
Просмотров: 504 | Дата: 11.10.2010 | Рейтинг: 0.0/0

Міністр аграрної політики України Микола Присяжнюк взяв участь у роботі Українського зернового конгресу, що проходить цими днями у Києві.

На форум, який спеціалісти вже називають «конференцією прогнозистів, де передбачається ситуація на світовому зерновому ринку та на зерновому ринку України на подальші 10 років», зібрались понад 200 фахівців з 40 країн світу. Серед них – Вільям Майєрс – співдиректор науково-дослідного інституту "Фапрі", Пітер Брайт – заступник директора з агробізнесу Європейського банку, Фелікс Коган – фахівець НАСА та інші відомі у світі спеціалісти.

Звертаючись до учасників конгресу, М. Присяжнюк зазначив: «На сьогодні аграрний сектор України, не зважаючи на несприятливий вплив природних аномалій, практично не допустив зменшення обсягів сільськогосподарського виробництва. За обсягами зовнішньої торгівлі зерновими та олійними культурами Україна займає 6 місце в світі, рослинними оліями – 4 місце, є постачальником номер один на світовий ринок насіння со ... Читати далі »
Просмотров: 501 | Дата: 11.10.2010 | Рейтинг: 0.0/0