Головна » 2010 » Жовтень » 22
21 жовтня, Міністр аграрної політики Микола Присяжнюк взяв участь у роботі звітно-виборчої конференції Української корпорації по виноградарству і виноробній промисловості "Укрвинпром". 

"Розвиток виноробної галузі незадовільний, ми розуміємо, що ця галузь і цей напрямок достатньо важливі. І звичайно, треба знайти варіант розвитку галузі не тільки за рахунок держави. У всьому світі ця галузь приватна. І я буду виходити з пропозицією до керівництва держави, щоб був клич: кожен бізнесмен повинен мати свої виноградники, повинен мати свій невеликий виноробний завод, і це має бути престижно. Так, як в усьому світі, щоб кожен мав можливість сказати: а в мене вино краще", - зазначив М.Присяжнюк під час свого виступу.

Загалом, за словами міністра , "без залучення і культури споживання вина нічого не вийде".

"Держава, наскільки може, цю галузь підтримує", - додав М.Присяжнюк.Прес-служба Мінагрополітики
Просмотров: 582 | Дата: 22.10.2010 | Рейтинг: 0.0/0

В понеділок, 18 жовтня, Міністр аграрної політики Микола Присяжнюк взяв участь в українсько-венесуельських переговорах в розширеному складі під головуванням Президента України Віктора Януковича та Президента Боліварианської Республіки Венесуела Уго Чавеса. 

Під час двосторонньої зустрічі було досягнуто домовленостей про створення найближчим часом робочої групи, яка напрацює Дорожню карту співпраці двох країн та підготує всі документи, потрібні для створення необхідної договірно-правової бази.

Прес-служба Мінагрополітики
Просмотров: 534 | Дата: 22.10.2010 | Рейтинг: 0.0/0

Міністр аграрної політики України Микола Присяжнюк у вівторок, 19 жовтня, взяв участь у робочій поїздці Глави держави у Рівненську область та у засіданні Регіональної ради з економічних реформ під головуванням Президента України В. Януковича.

Прес-служба Мінагрополітики
Просмотров: 566 | Дата: 22.10.2010 | Рейтинг: 0.0/0