Головна » 2010 » Жовтень » 25
20 жовтня 2010 р. на засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 955 "Про внесення змін до Порядку здійснення оптової та роздрібної торгівлі транспортними засобами та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери”

Зазначену постанову підготовлено на виконання статті 30 Закону України "Про дорожній рух”.

Метою постанови є забезпечення реалізації державної політики у сфері внутрішньої торгівлі тракторами, самохідними шасі, самохідними сільськогосподарськими, дорожньо-будівельними і меліоративними машинами, сільськогосподарською технікою, іншими механізмами вітчизняного та іноземного виробництва та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери – як новими, так і тими, що перебували в експлуатації і були зареєстровані в інспекціях державного технічного наг ... Читати далі »
Просмотров: 585 | Дата: 25.10.2010 | Рейтинг: 0.0/0

У понеділок, 25 жовтня, відбудеться прес-конференція Міністра аграрної політики України Миколи Присяжнюка на тему «Продовольчі запаси України».
Початок о 12:00.

Місце проведення – Прес-центр Кабінету Міністрів, вул.Грушевського, 12/2, 3 під’їзд.
Акредитація журналістів за телефонами: 256-75-82, 256-77-69, 256-75-81, 256-66-32.

Прес-служба Мінагрополітики

Просмотров: 483 | Дата: 25.10.2010 | Рейтинг: 0.0/0

Під час засідання буде розглянуто систему організації ветеринарної служби в Україні, виконання попередніх Рішень Ради про реалізацію Програми спільних дій з профілактики та боротьби з ящуром, грипом птиці, проект правил ветеринарного огляду забійних тварин та ветеринарно-санітарної експертизи м’яса та м’ясних продуктів, переглянуто Єдині правила державного ветеринарного нагляду при міжнародних та міждержавних перевезеннях тваринницьких вантажів тощо.

Участь у засіданні візьмуть керівники ветеринарних служб країн-членів СНД та керівники ветеринарних служб Польщі і Латвії.

Довідково: Міжурядова Рада зі співробітництва в галузі ветеринарії Співдружності Незалежних Держав створена відповідно до Угоди про співробітництво в галузі ветеринарії від 12 березня 1993 року.

Рада в своїй діяльності керується Статутом Співдружності Незалежних Держав, рішенням Ради керівників держав та Ради керівників Урядів, Міждержавними угодами, рішеннями Міждержавного економічного Комітету Ек ... Читати далі »
Просмотров: 540 | Дата: 25.10.2010 | Рейтинг: 0.0/0

У рамках здійснення заходів з підвищення ефективності залучення міжнародної технічної допомоги в агропромисловий комплекс 21 жовтня 2010 року в Міністерстві аграрної політики відбулось установче засідання Тематичної підгрупи / Секції А3 «Розвиток агропромислового комплексу (в т.ч. тваринництво, рибальство та лісництво)».

Зазначене засідання пройшло під головуванням заступника Міністра аграрної політики М.Д. Мельничука та за участю представників міжнародних донорських організацій (Представництва Європейської комісії, Канадського агентства з міжнародного розвитку, Агентства США з міжнародного розвитку, Посольства Королівства Нідерландів, Посольства Федеративної Республіки Німеччини, Швейцарського бюро співробітництва, Турецького управління співробітництва та розвитку), керівників діючих проектів міжнародної технічної допомоги.

Основною метою засідання було обговорення пріоритетних напрямків залучення міжнародної технічної допомоги в агропромисловий комплекс України з урахув ... Читати далі »
Просмотров: 565 | Дата: 25.10.2010 | Рейтинг: 0.0/0