Головна » 2010 » Грудень » 23
22 грудня 2010 року, Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк взяв участь у символічному закладенні капсули будівництва Оптового ринку сільськогосподарської продукції «Столичний».

Як зазначив на відкритті Міністр, створення такого ринку у столиці давно очікувалось не лише споживачами, які зацікавлені у придбанні якісної продукції за цінами виробника, а й самими виробниками, які зможуть здійснювати продаж без посередників.

"Вітчизняний аграрний сектор характеризується зосередженням основного виробництва сільськогосподарської продукції в особистих селянських господарствах. Переважна більшість селянських господарств виробляє надлишкову продукцію з метою подальшого продажу. Але які ж нині умови для її збуту?”- підкреслив Міністр.

За його словами, наразі можливостей збуту небагато: або самотужки на продовольчих ринках, або через посередників. "Такі структури за зниженими цінами скуповують вирощений врожай або пропонують в обмін на іншу продукц ... Читати далі »
Просмотров: 643 | Дата: 23.12.2010 | Рейтинг: 0.0/0

Микола Присяжнюк взяв участь у слуханнях, організованих Комітетом Верховної Ради України, на тему: «Стан та перспективи розвитку аграрної освіти та науки України».

Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк взяв участь у слуханнях, організованих Комітетом Верховної Ради України, на тему: «Стан та перспективи розвитку аграрної освіти та науки України».

Узагальнюючи підсумки обговорення перспектив виводу аграрних ВНЗ з-під підпорядкування Міністерста, Микола Присяжнюк зауважив: «Ми не маємо права на помилку. Аграрна освіта – це не тільки підготовка фахівця, а й один з напрямів збереження нації».

Міністр визначив першочергові завдання для аграрної освіти: оптимізація мережі, інтегрування освіти, науки та виробництва, поглиблення фундаментальних та прикладних досліджень, підвищення ролі освіти для виховання та становлення особистості. «Ми не допустимо скорочення кількості випускників за рахунок аграрних спеціалістів. Аграрний сектор ... Читати далі »

Просмотров: 531 | Дата: 23.12.2010 | Рейтинг: 0.0/0