Головна » 2011 » Лютий » 01
1 лютого цього року о 14-й год. у приміщенні Департаменту Державтоінспекції МВС України, що по вулиці Лук'янівській, 62, відбудеться прес-конференція для представників засобів масової інформації на тему: «Щодо спрощення процедури державного технічного огляду транспортних засобів». Запрошуємо журналістів для участі у прес-конференції!

Телефон для акредитації - (044) 272-46-43. 31 січня 2011 року 

Прес-служба Департаменту

ДАІ МВС України
Просмотров: 479 | Дата: 01.02.2011 | Рейтинг: 0.0/0

Земля – це наш останній форпост, ресурс, який ми зобов’язані використати і не зробити помилку. Про це під час робочої поїздки у Вінницьку область заявив міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк. 

"На сьогодні є доручення Президента, завдання Кабінету Міністрів чітко опрацювати механізм впровадження обігу сільськогосподарської землі, аби можна було залучити додаткові кошти в аграрний сектор. Основне завдання, поставлене Президентом, - аби при введені обігу не обезземелити нашого селянина”, - зазначив міністр.

Він ще раз нагадав, що на сьогодні напрацьовано 5 законопроектів, які будуть подані на розгляд до Кабінету Міністрів та Верховної Ради, аби можна було почати працювати. "Ми як міністерство пропонуємо, що обіг сільськогосподарської землі повинен передбачати, - якщо навіть буде продаж землі, то тільки громадянам України. Ніяких юридичних осіб”, - сказав міністр.

Друге важливе питання – дозволити і передбачити законом, аби право оре ... Читати далі »
Просмотров: 523 | Дата: 01.02.2011 | Рейтинг: 0.0/0