Головна » 2011 » Лютий » 09

Повідомлення про оприлюднення проекту Закону України "Про внесення змін до деяких Законів України щодо спрощення порядку використання транспортних засобів"

Департаментом Державтоінспекції МВС України оприлюднюється проект закону України "Про внесення змін до деяких Законів України щодо спрощення порядку використання транспортних засобів" розробленого на виконання протокольного рішення засідання Керуючої ради Комітету з економічних реформ від 14.01.2011 під головуванням Президента України Януковича В.Ф. стосовно скасування вимоги щодо обов’язкової наявності у водія транспортного засобу під час перевезення автомобільним транспортом дорожнього (маршрутного) листа, а також інших документів, які підтверджують право керування чи користування транспортним засобом, крім посвідчення водія та реєстраційного документа на транспортний засіб.
Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту акта надсилати на а ... Читати далі »

Просмотров: 683 | Дата: 09.02.2011 | Рейтинг: 0.0/0

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 8 травня 1993 року № 340 „Про затвердження Положення про порядок видачі посвідчень водія..."

Департаментом ДАІ МВС України оприлюднюється проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 8 травня 1993 року № 340 „Про затвердження Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами". 
Проект вказаного акта розроблено з метою запровадження терміну дії посвідчення водія та єдиного порядку видачі міжнародного посвідчення водія затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 травня 1993 року № 340.
Зауваження та пропозиції до Центру безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем при МВС України (вул. Інститутська, 29-А, м. Київ, 002021), e- ... Читати далі »

Просмотров: 817 | Дата: 09.02.2011 | Рейтинг: 2.0/1

У разі введення ринку землі в Україні правом купувати землю зможуть користуватися тільки громадяни України. Про це сьогодні під час перебування з робочою поїздкою на Хмельниччині, відповідаючи на питання журналістів, сказав Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк.

«Сьогодні і виробників, і власників земельних паїв, і всіх українців турбує те, щоб держава робила правильний виважений крок, щоб ми з вами не загубили останні капітали нашої країни, наших людей», - зазначив Міністр.

Як наголосив очільник Мінагропроду, позиція Президента щодо введення ринку землі полягає в тому, аби не допустити обезземелення українського селянина. «Якщо ринок землі буде введено, то за тим принципом, що право купувати землю зможуть мати тільки громадяни України», - запевнив Микола Присяжнюк.

Міністр також додав, що обсяги для одного власника земельного паю будуть обмежені.

Прес-служба Мінагропрод
Просмотров: 470 | Дата: 09.02.2011 | Рейтинг: 0.0/0