Головна » 2011 » Лютий » 24
18 лютого 2011 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 31.01.2011 № 100 "Про внесення змін до Порядку проведення державного технічного огляду колісних транспортних засобів”.

Зазначеною постановою Кабінет Міністрів України прийняв рішення вилучити медичну довідку про стан здоров`я водія із списку документів, необхідних для проходження технічного огляду колісних транспортних засобів, зареєстрованих у Департаменті ДАІ МВС України.

Прем`єр-міністр України Микола Азаров дав доручення керівникам МВС і Мінохоронздоров`я в найкоротші терміни внести зміни до відповідних нормативно-правових актів.

Однак, процедура проведення державного технічного огляду в інспекціях Держтехнагляду відмінна від процедури техоглядів у ДАІ.

На сьогодні проведення державних технічних оглядів тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративни ... Читати далі »
Просмотров: 1320 | Дата: 24.02.2011 | Рейтинг: 2.0/1

З 20 по 24 лютого 2011 року в м. Париж (Франція) проходить традиційна міжнародна аграрна виставка "SIMA 2011".

Будучи універсальним торговим майданчиком, SIMA також дозволяє налагодити нові контакти та обмінятися досвідом з актуальних питань фахівцям галузі: процес спілкування максимально спрощено завдяки проведенню конференцій, круглих столів та інших заходів, які передбачають обмін думками.

На світовий виставці сільського господарства та тваринництва представлений весь асортимент продукції за наступними темами:
Техніка та обладнання
Машини для земляних робіт
Двигуни, деталі та комплектуючі
Підйомно-розвантажувальні роботи
Засоби управління водними, сільськими та лісовими ресурсами
Дренаж, дренажні системи і роботи
Засоби для збору зернових культур і коренеплодів, для посіву та збагачення грунту, пульверизації
Зрошення; будівництво спеціального призначення; сушіння і зберігання
Молочне скотарство: заготівля кормів; вигодовування; турбота про жи ... Читати далі »
Просмотров: 545 | Дата: 24.02.2011 | Рейтинг: 0.0/0

На сьогоднішній день агропромисловий комплекс України виробляє значно більше сільськогосподарської продукції, ніж споживає. Для ефективного використання ресурсів аграрного сектору і покращення ситуації із продовольчим забезпеченням до жовтня 2011 року в Україні буде споруджено п’ять оптових ринків сільськогосподарської продукції та розпочато будівництво овочесховищ. Про це сьогодні повідомив Міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк.

На думку Міністра, спорудження овочесховищ забезпечить країну продуктами харчування першої необхідності. Створення мережі оптових ринків також допоможе залучити інвестиції в інфраструктуру аграрного ринку понад 10 млрд. грн. та додаткові надходження від експорту с/г продукції понад 200 млн. євро в рік. Микола Присяжнюк запевнив, що для невідкладного виконання доручення Президента України щодо будівництва оптових ринків на сьогодні є достатній рівень державної підтримки та висока зацікавленість потенційних інвесторів.

«Шляхом ... Читати далі »
Просмотров: 557 | Дата: 24.02.2011 | Рейтинг: 0.0/0