Головна » 2011 » Березень » 01
Міністр аграрної політики продовольства України Микола Присяжнюк перебуває сьогодні з робочою поїздкою на Тернопільщині.  

В ході поїздки міністр вже перевірив асортимент продуктів харчування у магазинах обласного центру. За словами посадовця, він залишився задоволений широким вибором продуктів харчування, а також відсутністю будь-яких обмежень у реалізації товарів – круп, молочних продуктів тощо.

Протягом дня міністр також візьме участь у нараді з питань проведення весняно-польових робіт, відвідає особисті селянські господарства та великотоварні агропідприємства краю.

Прес-служба Мінагропрод
Просмотров: 528 | Дата: 01.03.2011 | Рейтинг: 0.0/0

Міністерством аграрної політики та продовольства спільно з Київською міською державною адміністрацією 26 лютого 2011 року в м.Києві було проведено 10 ярмаркових заходів з продажу сільськогосподарської продукції та продовольчих товарів за цінами виробників.

У проведенні ярмарків взяли участь безпосередні виробники сільськогосподарської продукції Київської, Вінницької, Житомирської, Тернопільської, Черкаської, Чернігівської, Рівненської, Волинської, Кіровоградської, Полтавської областей, які в широкому асортименті представили для реалізації мешканцям овочі та фрукти, м’ясо та ковбасні вироби, рибу та рибопродукти, яйця, крупу гречану, борошно, цукор тощо.

Ярмарки відбулися за наступними адресами:

- Голосіївський р-н, вул. Бурмистенка

- Дарницький р-н, Дніпровська набережна, 18

- Деснянський р-н, вул. Лісківська

- Дніпровський р-н, вул. Бучми

- Оболонський р-н, вул. Л.Гавро, 1-9

- Печерський р-н, пл. Л.Українки, 1

- Подільсь ... Читати далі »
Просмотров: 632 | Дата: 01.03.2011 | Рейтинг: 0.0/0