Головна » 2011 » Березень » 02
В Україні до 2015 року будуть реалізовані два національні проекти, метою яких є значне та динамічне покращення показників виробництва сільськогосподарської продукції. Про це під час робочої поїздки на Тернопільщину заявив міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк. 

"У нас задекларовані два національні проекти: "Ефективне тваринництво" та "Зерно України". Проекти передбачають динамічний розвиток скотарства, свинарства та рослинництва. Є амбітне завдання: до 2015 року підвищити збирання зернових до 80 млн тонн на рік, довести вирощування насіння олійних до 15 млн тонн і збільшити виробництво м’яса до 4 млн тонн на рік”, - повідомив міністр.

Прес-служба Мінагропрод
Просмотров: 483 | Дата: 02.03.2011 | Рейтинг: 0.0/0

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк закликав керівництво Уккоопспілки віддати майно селянам-пайщикам і спільно з державою долучитися до будівництва внутрішньої інфраструктури. Про це він сказав під час проведення наради з питань розвитку АПК, що проходить у Тернополі.

"Я три рази запрошував керівництво Уккоопспілки виробити законодавство, яке б дозволило вигідно використовувати те майно, яким наразі розпоряджається Уккоопспілка. Я закликаю – поверніть пайщикам майно. Давайте разом ставати до роботи, до заготівлі продукції. Внутрішня логістика має працювати. Використовуючи Уккоопспілку, ми маємо будувати овочесховища.

Натомість мери міст мають складати баланси необхідної сільськогосподарської продукції - разом з виробниками”, - зазначив міністр.

Прес-служба Мінагропрод
Просмотров: 531 | Дата: 02.03.2011 | Рейтинг: 0.0/0