Головна » 2011 » Березень » 18

 Верховна Рада України ухвалила закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування талона до посвідчення водія та  вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху». 

 Як передає кореспондент УНІАН, за дане рішення проголосували 295 із 395 народних депутатів, зареєстрованих в сесійній залі.

 Законом внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Закону України "Про дорожній рух". Внесено зміну до частини 9 статті 15  Закону України "Про дорожній рух", згідно з якою право на керування транспортними засобами відповідної категорії підтверджується лише посвідченням водія  транспортного засобу з установленим терміном дії. ... Читати далі »

Просмотров: 713 | Дата: 18.03.2011 | Рейтинг: 5.0/1

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 02.04.1994 № 217 "Про затвердження Положення про порядок видачі посвідчень тракториста-машиніста” підготовлено проект кваліфікаційних характеристик для підготовки трактористів-машиністів.

Затвердження кваліфікаційних характеристик забезпечить встановлення єдиного порядку видачі посвідчень тракториста-машиніста, а також дасть можливість усунути розбіжності між категоріями машин та довідниками кваліфікаційних характеристик, відповідно до яких здійснюється підготовка трактористів-машиністів.
Просмотров: 563 | Дата: 18.03.2011 | Рейтинг: 0.0/0