Головна » 2011 » Березень » 24
Вітчизняні виробники сільськогосподарської продукції на достатньому рівні забезпечені насіннєвим матеріалом рівномірно в усіх регіонах країни. За словами Міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Присяжнюка, виділена Мінагропродом кількість насіння неодмінно стане запорукою успішної посівної. Крім того, українські аграрії зможуть за пільговими цінами додатково отримати понад 7 тис. тонн насіння з Державного резервного насіннєвого фонду.

«Держава доклала максимум зусиль для одержання цього року багатого урожаю, в першу чергу у забезпеченні сільгоспвиробників насіннєвим матеріалом для якісного проведення весняно-польових робіт. Для виконання цьогорічних весняно-польових робіт уперше за останні декілька років завчасно створені запаси палива, аграрії одержать мінеральні добрива з суттєвими знижками», - запевнив Міністр.

«У разі виникнення дефіциту насіння в окремих сільськогосподарських товаровиробників «Державний резервний насіннєвий фонд» зможе оперативно н ... Читати далі »
Просмотров: 524 | Дата: 24.03.2011 | Рейтинг: 0.0/0