Головна » 2011 » Квітень » 05
Відповідно до підпункту 14.1.124 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України новий транспортний засіб - транспортний засіб, що не має актів державної реєстрації уповноважених органів, у тому числі іноземних, які дають право на його експлуатацію.

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України "Про товарну біржу” наземний транспортний засіб - той, що вперше реєструється в Україні та має загальний наземний пробіг до 6 000 кілометрів.

Враховуючи вищезазначене, а також те, що в законодавстві України відсутнє однозначне трактування терміну нової машини (трактора, самохідної машини тощо), рекомендується під час реєстрації машин вперше новими вважати ті машини, з дати виготовлення яких пройшло не більше одного року. При цьому якщо машина виготовлена, наприклад, в 2007 році, то датою виготовлення вважати 31.12.2007.

Крім того машини, з дати виготовлення яких пройшло більше одного року, але вони не введені в експлуатацію, що підтверджуються відповідними документ ... Читати далі »
Просмотров: 511 | Дата: 05.04.2011 | Рейтинг: 0.0/0

Представництва найбільших іноземних банків в Україні зацікавлені в співпраці з українськими аграріями та заявили про готовність кредитувати вітчизняних виробників сільськогосподарської продукції. Ця домовленість стала результатом сьогоднішньої зустрічі Міністра аграрної політики та продовольства Миколи Присяжнюка з головами правлінь банківських установ.

«Залучення кредитних коштів у виробництво аграрної продукції є одним із ключових завдань роботи Мінагропроду. Наразі вітчизняні виробники зацікавлені в можливості кредитування майбутнього врожаю, тому співпраця з банками є невід’ємною складовою формування основи продовольчої безпеки України та вітчизняних споживачів. За результатами домовленостей іноземні банки підтвердили готовність кредитувати сільгоспвиробництво. Я переконаний, що нові фінансові можливості дозволять українським аграріям зайняти більш активну позицію на світовому ринку продовольства», - заявив Микола Присяжнюк, підсумовуючи зустріч з керівниками банків.

... Читати далі »
Просмотров: 464 | Дата: 05.04.2011 | Рейтинг: 0.0/0