Головна » 2011 » Квітень » 06
Одним з головних завдань Державтоінспекції України є профілактика аварійності на автошляхах держави, у тому числі дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Працівники ДАІ постійно вишукують нові форми та методи роботи, які б сприяли покращенню ситуації, та звертаються за допомогою до своїх закордонних колег.

У грудні 2010 року у Департаменті ДАІ МВС України відбувся круглий стіл за участю делегації Естонії, керівництва Департаменту та представників громадської організації «Доброчин». Учасники зустрічі, на якій був присутній посол Республіки Естонія в Україні Яан Хейн, обговорили інновації у сфері безпеки дорожнього руху, а також заходи необхідні для втілення в Україні проекту, що спрямований на підвищення безпеки пішоходів. Представники Естонської сторони розглянули з керівництвом Департаменту позитивний досвід у цій сфері в їх країні, та проілюстрували на прикладах результати, яких їм вдалося досягнути за допомогою використання пішоходами світлоповертаючих знаків. Результат ... Читати далі »
Просмотров: 487 | Дата: 06.04.2011 | Рейтинг: 0.0/0

Оптові сільськогосподарські ринки – це оптимальне рішення підтримки вітчизняного виробника і забезпечення українського споживача якісними продуктами за доступними цінами. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк під час перевірки стану будівництва сільськогосподарського оптового ринку «Столичний». 

«Оптові ринки сільгосппродукції забезпечать українського споживача якісними продуктами за цінами, на 30-35% нижчими від існуючих. Водночас для вітчизняних аграріїв на оптових ринках передбачені набагато дешевші ринкові збори та послуги. Вони матимуть свої постійні робочі місця та офіси», - зазначив Микола Присяжнюк.

За словами Міністра, на оптових ринках передбачене створення потужних комплексів овочесховищ, що убезпечать українського споживача від продовольчого дефіциту та стрибкоподібного росту цін на сільгосппродукцію.

Микола Присяжнюк також повідомив, що для створення мережі оптових ринків у країні є достатній рівень ... Читати далі »
Просмотров: 465 | Дата: 06.04.2011 | Рейтинг: 0.0/0