Головна » 2011 » Квітень » 19
Запровадження обігу земель сільськогосподарського призначення стане логічним завершенням земельної реформи. При цьому після введення с/г землі в обіг оцінка вартості земельних ділянок відповідатиме світовій. Про це сьогодні йшлося на засіданні Науково-технічної ради Міністерства аграрної політики та продовольства України.

За розрахунками Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», формування прозорих взаємовідносин на ринку земельних ресурсів дозволить збільшити прибутковість сільського господарства України до 70 мільярдів гривень при сьогоднішніх 5 млрд. грн.

Науковці повністю розділяють бачення Міністра щодо реформування земельних відносин в Україні. «Сьогодні середня вартість одного гектару землі в Україні - 2 500 доларів США при тому, що у світі найменша ціна на землю - 3 500 доларів. Справедлива грошова оцінка створить ефективну економічну мотивацію для роботи селянина на землі. Саме це стане запорукою відродження українського села», - зазначив ака ... Читати далі »
Просмотров: 517 | Дата: 19.04.2011 | Рейтинг: 0.0/0