Головна » 2011 » Квітень » 27
У першому кварталі 2011 року обсяги сільськогосподарського виробництва в усіх категоріях господарств у порівнянні з першим кварталом минулого року зросли на 5,3%, в тому числі у сільськогосподарських підприємствах - на 11,4%. Результатом цього стало збільшення експорту продукції підприємств АПК у першому кварталі 2011 р. на 900 млн. доларів, що на 41% більше попереднього року. Про це сьогодні на розширеному засіданні Колегії Мінагропроду повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк.

Як зазначив Міністр, зростання показників роботи галузі відбулося за рахунок збільшення інвестицій в аграрний сектор. «Показники виробництва зросли навіть попри те, що було введено квоти на експорт зерна. Тобто ми в цілому задоволені тим, що політика Кабінету Міністрів дає впевненість для інвесторів в аграрному секторі», - сказав Микола Присяжнюк.

Збільшення виробництва сільгосппродукції забезпечило позитивне торговельне сальдо, яке за цей період 2011 року зро ... Читати далі »
Просмотров: 440 | Дата: 27.04.2011 | Рейтинг: 0.0/0

Президент України Віктор Янукович своїм Указом № 500/2011 затвердив Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України.

Згідно з документом, «Міністерство аграрної політики та продовольства України є правонаступником Міністерства аграрної політики України». Також у документі зазначається, що Мінагропрод забезпечує проведення земельної реформи в Україні.

З текстом Указу Президента України Віктора Януковича про затвердження Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України можна ознайомитися тут: http://www.president.gov.ua/documents/13486.html

Прес-служба
Просмотров: 537 | Дата: 27.04.2011 | Рейтинг: 0.0/0