Головна » 2011 » Травень » 01
Про це розповів Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник під час відеоконференції з регіонами, що відбулася в Будинку Уряду. 

У квітні Кабінетом Міністрів України затверджено чотири вкрай важливі для освіти державні програми: Державну цільову соціальну програму розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року, Державну цільову програму підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року, Державну цільову програму впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» та Державну цільову програму розвитку професійно-технічної освіти на 2011-2015 роки.
Просмотров: 470 | Дата: 01.05.2011 | Рейтинг: 0.0/0

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко вважає, що держава і надалі буде активно впливати на питання стабілізації ринку нафтопродуктів, щоб уникнути неконтрольованого зростання цін та дефіциту пального.

Про це Міністр заявив у телевізійній програмі на каналі «Інтер».

Як повідомив Юрій Бойко, ситуація на ринку нафтопродуктів в Україні значно краща ніж у найближчих сусідніх країнах. Цього вдалося досягнути завдяки вчасному реагуванню держави щодо стримування цін та контролю об’ємів нафтопродуктів.

«Нам вдалося стримати неконтрольований ріст цін, відсікти спекулятивну складову, і якщо порівняти нашу ситуацію з нашими сусідами, то вона у нас значно краща. Досить сказати, що у нас щотижня контролюється як ціна, так і обсяг ресурсу в країні для того, щоб не допустити дефіциту. І сьогодні, наприклад, до питання про інтервенції, «Нафтогаз» переробив близько 100 тис. тонн нафти і 6 травня починає реалізацію цих нафтопродуктів на аукціоні, що є тим с ... Читати далі »
Просмотров: 458 | Дата: 01.05.2011 | Рейтинг: 0.0/0

Міністерство аграрної політики та продовольства України стимулюватиме розвиток виробництва органічних продуктів харчування. Про це заявив очільник Мінагропроду Микола Присяжнюк сьогодні під час робочої поїздки на Полтавщину, де, зокрема, відвідав приватне підприємство «Агроекологія» у Шишацькому районі. 

«Вже всі розуміють, що органічне харчування важливе для життя та здоров’я. Тому ми прийняли разом із Академією аграрних наук рішення про створення на базі господарства «Агроекологія» наукового закладу, котрий на прикладі розвитку м’ясного і молочного скотарства буде пропагувати органічне харчування», - заявив Микола Присяжнюк.

Очільник Мінагропроду додав, що наразі ухвалено закон про виробництво сільськогосподарської органічної продукції. Крім того, Міністерство подає на розгляд уряду програму щодо розвитку дитячого харчування, яка включатиме харчування дітей віком не лише до 1 року, а й дошкільного та шкільного віку. Завдяки цій програмі виробники органічних продукт ... Читати далі »
Просмотров: 494 | Дата: 01.05.2011 | Рейтинг: 0.0/0

Департамент харчової промисловості Міністерства аграрної політики та продовольства України спільно з Академією аграрних наук України наразі вивчають можливість виробництва біопалива з картоплі. Про це сьогодні під час робочої поїздки на Полтавщину заявив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«Для виробництва біопалива для вітчизняних аграріїв задіємо галузь картоплярства. Зараз науковці готують розрахунки економічної доцільності такого виробництва. Нова технологія дозволить забезпечити сільгоспвиробників біопаливом, і ефективно використовувати картоплю, яка виробляється в Україні», - зазначив Микола Присяжнюк.

За словами очільника Мінагропроду, сьогодні українці споживають 6 млн. тонн цієї городини при виробництві у 19-20 млн. тонн.

«Із них 5 млн. тонн закладається у насіннєвий фонд, а решта – у відходи та згодовується свиням та іншій худобі. Таке використання картоплі є абсолютно неефективним», - сказав Микола Присяжнюк.

Міністр додав ... Читати далі »
Просмотров: 463 | Дата: 01.05.2011 | Рейтинг: 0.0/0