Головна » 2011 » Травень » 26

24 травня 2011 року на базі Тернопільського навчально-курсового комбінату відбулося засідання методичної секції професійно-технічного навчання Науково-методичного центру аграрної освіти

... Читати далі »

Просмотров: 580 | Дата: 26.05.2011 | Рейтинг: 5.0/2

Наказ МВС України «Про затвердження Змін до Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС» вступив в силу 23 травня 2011 року. Заступник начальника Управління Володимир Резніков розповів присутнім журналістам про основні положення цього документу.

За його словами відтепер службові автомобілі ДАІ повинні пересуватися по маршруту патрулювання з увімкненими спеціальними світловими сигнальними пристроями синього кольору.
Втім Володимир Володимирович наголосив, що зазначене нововведення стосується тільки автопатрулів, що працюють на дорогах державного значення, за межами населених пунктів. У самих населених пунктах використання спецсигналів під час патрулювання на службових авто не обов’язкове. Тут інспектори ДАІ будуть здійснювати нагляд за дорожнім рухом виключно у місцях концентрації ДТП з урахуванням часу доби, інтенсивності руху та виду правопорушень, з причин яких стаються ДТП.
Маршрут патрулювання визначається командиром ... Читати далі »
Просмотров: 584 | Дата: 26.05.2011 | Рейтинг: 0.0/0