Головна » 2011 » Червень » 01

Мета операції – попередження аварійності на пасажирському транспорті та посилення транспортної дисципліни серед цієї категорії водіїв.

У літній період, як правило, зростає об’єм пасажирських перевезень, оскільки розпочинається сезон відпусток та екскурсій. А тому співробітники ДАІ будуть звертати особливу увагу на технічний стан пасажирських транспортних засобів, які залучаються до перевезень людей, зокрема під час перевезення організованих груп дітей до місць відпочинку, посилять контроль за дотриманням Правил дорожнього руху водіями пасажирського транспорту.

Представники ДАІ ретельно перевірять технічну готовність автобусів, мікроавтобусів та іншого відповідного транспорту до експлуатації у літній період. Увага приділятиметься справності запасних та аварійних виходів, виявленню фактів незаконного переобладнання автобусів, встановлення непередбачених технічною документацією додаткових місць для сидіння.

Також буде здійснюватися контроль за дотриманням водіям ... Читати далі »

Просмотров: 501 | Дата: 01.06.2011 | Рейтинг: 0.0/0

З 2 по 5 червня 2011 року на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ, просп. Броварський, 15) буде працювати XXІІІ Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2011».

2 червня о 10:00 у павільйоні № 2 Міжнародного виставкового центру (просп. Броварський, 15) відбудеться офіційне відкриття виставки. У церемонії візьмуть участь Прем’єр-міністр Микола Азаров, Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

Об 11:00 у павільйоні № 2 відкриється Всеукраїнський форум сільських та селищних рад на тему "Розвиток сільських територій – основа аграрної стратегії України” за участю Міністра М.Присяжнюка.

У Форумі візьмуть участь 3000 осіб: сільські та селищні голови, керівництво обласних та районних державних адміністрацій, керівники громадських організацій, представники освітянських та наукових установ аграрного спрямування. Серед гостей заходу: Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк та керівники структурних підрозділів Мінагрополітик ... Читати далі »
Просмотров: 547 | Дата: 01.06.2011 | Рейтинг: 0.0/0