Головна » 2012 » Вересень » 04
6 вересня 2012 року о 15:00 в приміщенні Державної інспекції сільського господарств України (м. Київ, вул. Баумана, 9/12) відбудеться засідання круглого столу в рамках виставки АГРО-2012 на тему: "Державний нагляд за експлуатацією та технічним станом тракторів, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних та інших машин і механізмів: стан та перспективи”.

Засідання пройде за участю начальника відділу контролю за технічним наглядом та безпекою праці Держсільгоспінспекції України Дригулі Сергія Володимировича; заступника директора ДП "Науково-дослідницький інститут - полігон мобільної техніки" Буренкова Сергія Івановича; керівників управлінь технічного нагляду, охорони праці та пожежної безпеки державних інспекцій сільського господарства в областях; начальників інспекцій державного технічного нагляду Ради міністрів АР Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

На засіданні планується розглянути питання щодо:
завдань Державної ... Читати далі »
Просмотров: 498 | Дата: 04.09.2012 | Рейтинг: 0.0/0

З 5 по 8 вересня 2012 року на території Національного комплексу «Експоцентр України» (м. Київ, просп. Глушкова, 1) буде працювати головна сільськогосподарська виставка України - XXIV Міжнародна агропромислова виставка «АГРО 2012».

Офіційне відкриття виставки відбудеться в середу,5 вересня 2012 року, об 11-00. В урочистій церемонії візьмуть участь перші особи держави, члени Уряду, народні депутати України, іноземні делегації. (Місце проведення урочистого відкриття виставки: пр.-т Академіка Глушкова, 1, НК «Експоцентр України, павільйон №1).

Після офіційної церемонії та оглядин експозицій відбудеться брифінг Міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Присяжнюка (орієнтовний час 12.00-12.20).

Також 5 вересня у рамках виставки «АГРО-2012» під головуванням Міністра Миколи Присяжнюка проходитиме Міжнародна науково-практичн ... Читати далі »
Просмотров: 447 | Дата: 04.09.2012 | Рейтинг: 0.0/0

ДОРОГІ СТУДЕНТИ!

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ!
Щиро вітаю вас з Днем знань та початком нового навчального року!
Студенти! Навчання – це прихований скарб. Сподіваюсь, що зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть у ваших душах урожаєм мудрості та натхнення. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні та завжди будьте активними у громадському житті країни.
Окреме, спасибі вам, вельмишановні педагоги! Ви навчаєте та виховуєте юні особистості, від яких залежить майбутнє українського народу, завтрашній день України.
Сьогодні Україна знаходиться на шляху економічних реформ! Складних, але необхідних! Нині реформується і аграрна галузь.
Президент України Віктор Янукович, у своїй промові до Дня Незалежності чітко окреслив пріоритети державної політики, серед яких одним з головних є розвиток аграрного сектору та хар ... Читати далі »
Просмотров: 543 | Дата: 04.09.2012 | Рейтинг: 0.0/0