Головна » 2014 » Жовтень » 06

Шановні  профтехосвітяни! Шановні педагоги-наставники! Колеги!

 Департамент професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України щиро вітає  із професійним святом - Днем працівника освіти!

Ваші зусилля спрямовані на будівництво майбутнього Української Держави! Своєю щоденною, невтомною і наполегливою  працею Ви плекаєте майбутнє  юних громадян. Саме Ви допомагаєте молоді впевнено йти обраним шляхом, стати свідомими громадянами нашої незалежної держави, справжніми патріотами та майстрами своєї справи.

 Майстру, викладачу, вихователю належить основне місце в житті молоді: учити молодь пізнавати нове, пам’ятати свою історію, національні традиції, орієнтуватись на духовні та життєві цінності та готувати кваліфіковані робітничі кадри!

 Сердечно дякуємо всім працівникам закладів та установ  професійно-технічної освіти за підтримку реформ та новацій Міністерства освіти і за все, що ви робите для покращення якості української професійної освіти.

 Нехай Ваша професійна нива поповнюється новими вагомими здобутками, Ваші починання стають успішними, а життєвий оптимізм приносить впевненість у завтрашньому дні.

Творіть нашу українську освіту, розвивайте професійно-технічну освіту та виховуйте молоде покоління громадян на славу України!

 Бажаємо сили духу, радості, миру, терпіння та добрих учнів! Усім здоров’я, бадьорого настрою, оптимізму, успіхів у реалізації задуманого та здійснення найзаповітніших мрій. Творчих сил і натхнення, злагоди і добробуту, довгих та щасливих років життя ! ... Читати далі »

Просмотров: 452 | Дата: 06.10.2014 | Рейтинг: 0.0/0