Головна » 2017 » Січень » 17
До складання іспитів допускаються водії та уповноважені, які пройшли спеціальне навчання (курс перепідготовки) в Центрах спеціального навчання у складі навчальних груп та отримали свідоцтва про закінчення спеціального навчання. До територіального сервісного центру МВС для складання іспитів, одержання ДОПНВ-свідоцтв про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі (далі – ДОПНВ-свідоцтва), та свідоцтв про підготовку уповноважених з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів, подаються такі документи: заява; свідоцтво про закінчення спеціального навчання; екзаменаційна картка; копія посвідчення водія; копія медичної довідки встановленого зразка (форма N 083/о відповідно до вимог спільного наказу Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства внутрішніх справ України від 05.06.2000 № 124/345 «Про затвердження Положення про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів», зареєстрованого в Мін’юсті 18.07.2000 за N 435/4656); ... Читати далі »
Просмотров: 256 | Дата: 17.01.2017 | Рейтинг: 0.0/0

Відповідно до пункту 3 Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 травня 1993 року № 340, транспортні засоби, керування якими дозволяється за наявності посвідчення водія, залежно від їх типів і призначення поділяються на категорії:

А1 – мопеди, моторолери та інші двоколісні (триколісні) транспортні засоби, які мають двигун з робочим об’ємом до 50 куб. сантиметрів або електродвигун потужністю до 4 кВт; А – мотоцикли, у тому числі з боковим причепом, та інші двоколісні транспортні засоби, які мають двигун з робочим об’ємом 50 куб. сантиметрів і більше або електродвигун потужністю 4 кВт і більше; В1 – квадро- і трицикли, мотоколяски та інші триколісні (чотириколісні) транспортні засоби, дозволена максимальна маса яких не перевищує 400 кілограмів; В – автомобілі, дозволена максимальна маса яких не перевищує 3500 кілограмів (7700 фунтів) ... Читати далі »

Просмотров: 316 | Дата: 17.01.2017 | Рейтинг: 0.0/0

12 січня у Тернополі відкрився 13-ий в Україні новий сервісний центр МВС. Центр заміняє колишній МРЕВ – надає швидко та надійно адміністративні послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та обміну посвідчень водія, допуску до перевезення небезпечних вантажів, а також інші послуги сервісних центрів МВС. Здійснення заміни посвідчення водія відтепер займає близько 30 хвилин, а перереєстрація авто – 2 години. Новий сервісний центр МВС відкривав представник команди реформи, керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій. У заході також взяли участь керівник Регіонального сервісного центру МВС у Тернопільській області Святослав Вишневський та начальник Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол. «Громадян обслуговуватимуть клієнтоорієнтовані, професійні співробітники фронт-офісу, 50% — нові, спеціально підготовлені кадри, які пройшли безкоштовну програму стажування та успішно склали конкурс. Щоденно у центр ... Читати далі »
Просмотров: 238 | Дата: 17.01.2017 | Рейтинг: 0.0/0