Головна » 2017 » Березень » 21
Відсьогодні і до квітня по всій Україні проходитимуть флешмоби з безпеки дорожнього руху. Мета заходів – привернути увагу суспільства до проблем в сфері безпеки дорожнього руху. На брифінгу, що відбувся сьогодні в Національній поліції України, начальник Департаменту превентивної діяльності Ігор Бабич зазначив, - «Аби досягти позитивних зрушень, потрібно перш за все змінити ставлення громадськості, налаштувати людей на безумовне виконання Правил дорожнього руху». За ініціативи Національної поліції України заходи розпочнуться з 20 березня по всій державі. Координувати проведення будуть працівники регіональних підрозділів Управлінь превентивної діяльності та патрульної поліції в містах. До заходів долучаються органи місцевого самоврядування, освіти, громадсь ... Читати далі »
Просмотров: 309 | Дата: 21.03.2017 | Рейтинг: 0.0/0

«Яким буде фермер через 10 років?» - Так звучав слоган виставки SIMA в цьому році. За цим питанням стоїть безліч інших: що означає бути фермером в наші дні, як агропромисловий комплекс повинен відповідати на економічні, екологічні та соціальні виклики, як оцифровка сільського господарства змінить умови ведення бізнесу? CLAAS уважно вивчив ці питання і поділився своїм баченням.

1. Машинобудування залишається ключовим напрямком бізнесу

Високопрофесійна техніка CLAAS буде відігравати важливу роль в сфері землеробства по всьому світу, як і найближчим часом, так і на багато років вперед. Ці високотехнологічні машини - стрижень бізнесу CLAAS і всього аграрного виробництва. Головні характеристики та особливості техніки CLAAS будуть вдосконалюватися постійно, як окремі вузли машин, так і автоматичні системи. Наприклад, настройка робо ... Читати далі »
Просмотров: 246 | Дата: 21.03.2017 | Рейтинг: 0.0/0