Головна » 2017 » Квітень » 03
Перевірити дійсність дозволів на рух окремих категорій транспортних засобів відтепер можливо он-лайн Зокрема, можливо пересвідчитись, чи існує погодження маршруту руху транспортних засобів під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів або дозвіл на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні. Такий сервіс Нацполіція розробила в рамках поступового переходу на електронний документообіг. Он-лайн режим дозволить значно скоротити час на перевірку, швидко встановити дійсність документу, у випадку, якщо його вигляд, викликає у інспектора підозри щодо підробки. Крім того, самі власники можуть у будь який момент перевірити, чи дійсно дозвіл, що їм виданий, внесений у відповідну базу. Скористатись наданою можливістю можливо натиснувши на банер, розміщений на сайті Управління безпеки дорожнього руху «Перевірка дозволів на рух окремих категорій транспортних засобів» або за ... Читати далі »
Просмотров: 336 | Дата: 03.04.2017 | Рейтинг: 0.0/0

Дороги державного значення та вулиці населених пунктів обстежено на Тернопільщині з метою приведення їх в придатний для руху транспортних засобів стан. Обстеження проводилось працівниками поліції з безпеки дорожнього руху спільно з представниками дорожніх і комунальних організацій. Під час перевірки обстежено дороги державного значення та вуличну мережу населених пунктів області. При цьому виявлено 620 км ділянок доріг, які уражено ямковістю, загальною площею 165000м² та 544 км вулиць, загальною площею 126214 м². За результатами виявлених в ході обстеження недоліків, складено 26 адміністративних протоколів відносно посадових осіб дорожніх та комунальних організацій. Крім того, винесено 26 приписів щодо усунення недоліків та надано 62 інформації до власників доріг, щодо реального стану дорожнього покриття з пропозиціями першочергової ліквідації ямковості на найбільш небезпечних ділянках. З урахуванням існуючого стану вулично-дорожньої мережі, з метою запобігання подальшому руй ... Читати далі »
Просмотров: 316 | Дата: 03.04.2017 | Рейтинг: 0.0/0

Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева відкрила на минулому тижні всеукраїнський захід «Хакатон Аграрних Інновацій», який проводився цього року вже вдруге, та стала ментором для учасників хакатону. «Аграрний сектор України останнім часом неймовірно швидко розвивається. При чому це відбувається і завдяки використанню нових технологій. Я дуже вдячна організаторам та учасникам, адже аграрний сектор буде розвиватися саме цим шляхом: автоматизація, інтенсифікація, все більша відсутність людини у виробничому процесі, штучний інтелект тощо», – зазначила Ольга Трофімцева. Заступник Міністра додала, що хакатон є чудовим заходом, який збирає молодих та креативних людей з усієї України. Вони протягом двох днів в командах зможуть розробити та презентувати свої проекти, які можуть бути потенційно впроваджені в рі ... Читати далі »
Просмотров: 447 | Дата: 03.04.2017 | Рейтинг: 0.0/0