Головна » 2017 » Травень » 17
З 7 по 10 червня в рамках XXIX Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2017» пройде спеціалізована виставка «ЕкспоАгроТех» у Києві (ВДНГ). Експозиція «ЕкспоАгроТех» - одна з найбільших розділів виставки Агро-2017. В межах цієї спецвиставки, українські та іноземні виробники продемонструють сучасну агротехніку та запасні частини для землеробства, рослинництва, меліорації, тваринництва, птахівництва, кормовиробництва, харчової та переробної промисловості, утилізації, присадибного господарства. Тематика виставки: - Трактори; - Машини для обробки ґрунту; - Посівна техніка; - Техніка для внесення добрив; - Техніка та обладнання для зрошення та водовідведення; - Техніка та обладнання для збирання врожаю, комбайни; - Обладнання для переробки та зберігання врожаю; - Запчастини для техніки та обладнання; - Засоби малої механізації; - Обладнання для лабораторій, вимірювальні прилади; - Машини та обладнання для плодоовочевих і баштанних культур; - Садовий та городній інвентар; - Послуги з ремон ... Читати далі »
Просмотров: 304 | Дата: 17.05.2017 | Рейтинг: 0.0/0

З 7 по 10 червня в рамках XXIX Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2017» вперше пройде спеціалізована виставка «ECO HOUSE» у Києві (ВДНГ). Напрям виставка ECO HOUSE - екологічне будівництво житла та його благоустрій. Це один із ключових заходів у сфері ЕКО будівництва, а також демонстрація всіх супутніх товарів і послуг - від проектування і облаштування заміського будинку до інтеграції енергозберігаючих технологій та благоустрою прибудинкових територій. Метою виставка «ECO HOUSE» є: - формування культури використання ЕКО будівельних матеріалів і технологій; - надання українському споживачеві кваліфікованої консультації в придбанні якісних товарів і послуг для життя за містом; - популяризація ідеї заміського життя в ЕКО будинку; - представлення рішень для розумного і ефективного управління будинком на основі електронних систем «розумний дім». Н ... Читати далі »
Просмотров: 325 | Дата: 17.05.2017 | Рейтинг: 0.0/0

У Головному сервісному центрі МВС підбили підсумки двох місяців роботи мобільних сервісних центрів МВС, послугами яких встигли скористатися мешканці містечок і селищ по всій країні. Сумарно мобільні сервісні центри здійснили 84 виїзди, побувавши у 18 областях.

Саме завдяки роботі мобільних сервісних центрів МВС послуги колишніх МРЕВ тепер можуть отримати громадяни на максимально широкій географії без перешкод: від міста Кам’янка-Бузька Львівської області до смт Мангуш, що знаходиться в зоні АТО. Активність громадян перевершила очікування: у перші місяці роботи надійшла 1471 заявка до органів місцевого самоврядування про необхідності отримання послуг, мобільні сервісні центри МВС надали 1159. Найпопулярнішою послугою є реєстрація ... Читати далі »
Просмотров: 279 | Дата: 17.05.2017 | Рейтинг: 0.0/0

Посвідчення водія — документ, що підтверджує право людини керувати транспортними засобами. Точну дату видачі першого посвідчення визначити досить складно, адже до сьогодні збереглося мало документів, що підтверджують такий факт. Та й немає розуміння, що саме можна вважати першим посвідченням водія. Одним з перших документів, котрі збереглися до наших днів є ліцензія, видана німецькому винахіднику сучасного автомобіля Карлу Бенцу в 1888 році. У ній чітко перераховувалися всі умови, необхідні для здійснення руху вулицями міста. Motorwagen Бенца був першим в світі автомобілем з двигуном внутрішнього згоряння. Шум і запах його авто призвів до скарг громадян герцогства Баден. Тому винахідник подав запит і одержав письмовий дозвіл від Міністерства внутрішніх справ на право керування своїм автомобілем на дорогах загального користування Великого герцогства Баден. Однак це ще не був прототип посвідчення водія. 14 серпня 1893 року Луї Лепін — префект поліції Парижа, видав «довідку про здатні ... Читати далі »
Просмотров: 330 | Дата: 17.05.2017 | Рейтинг: 0.0/0