Головна » 2010 » Жовтень » 25 » 21 жовтня 2010 року в Мінагрополітики відбулося засідання Ради донорів
07:52
21 жовтня 2010 року в Мінагрополітики відбулося засідання Ради донорів
У рамках здійснення заходів з підвищення ефективності залучення міжнародної технічної допомоги в агропромисловий комплекс 21 жовтня 2010 року в Міністерстві аграрної політики відбулось установче засідання Тематичної підгрупи / Секції А3 «Розвиток агропромислового комплексу (в т.ч. тваринництво, рибальство та лісництво)».

Зазначене засідання пройшло під головуванням заступника Міністра аграрної політики М.Д. Мельничука та за участю представників міжнародних донорських організацій (Представництва Європейської комісії, Канадського агентства з міжнародного розвитку, Агентства США з міжнародного розвитку, Посольства Королівства Нідерландів, Посольства Федеративної Республіки Німеччини, Швейцарського бюро співробітництва, Турецького управління співробітництва та розвитку), керівників діючих проектів міжнародної технічної допомоги.

Основною метою засідання було обговорення пріоритетних напрямків залучення міжнародної технічної допомоги в агропромисловий комплекс України з урахуванням Програми економічних реформ України на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

Також на засідання Тематичної підгрупи було презентовано тестову версію Бази даних проектів міжнародної технічної допомоги, розроблену іноземними експертами в рамках реалізації проекту ЄС «Виконання Україною зобов’язань щодо членства в СОТ та реалізації європейської політики добросусідства в сільському секторі».


Департамент
зовнішньоекономічного співробітництва
Переглядів: 476 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0