Головна » 2010 » Жовтень » 25 » 26-29 жовтня 2010 р. в м. Одеса проходитиме засідання Міжурядової Ради зі співробітництва в галузі ветеринарії Співдружності Незалежних Держ
07:53
26-29 жовтня 2010 р. в м. Одеса проходитиме засідання Міжурядової Ради зі співробітництва в галузі ветеринарії Співдружності Незалежних Держ
Під час засідання буде розглянуто систему організації ветеринарної служби в Україні, виконання попередніх Рішень Ради про реалізацію Програми спільних дій з профілактики та боротьби з ящуром, грипом птиці, проект правил ветеринарного огляду забійних тварин та ветеринарно-санітарної експертизи м’яса та м’ясних продуктів, переглянуто Єдині правила державного ветеринарного нагляду при міжнародних та міждержавних перевезеннях тваринницьких вантажів тощо.

Участь у засіданні візьмуть керівники ветеринарних служб країн-членів СНД та керівники ветеринарних служб Польщі і Латвії.

Довідково: Міжурядова Рада зі співробітництва в галузі ветеринарії Співдружності Незалежних Держав створена відповідно до Угоди про співробітництво в галузі ветеринарії від 12 березня 1993 року.

Рада в своїй діяльності керується Статутом Співдружності Незалежних Держав, рішенням Ради керівників держав та Ради керівників Урядів, Міждержавними угодами, рішеннями Міждержавного економічного Комітету Економічного Союзу.

Головними завданнями Ради є :

Розробка рекомендацій з проведення державами-учасниками Угоди скоординованого співробітництва в галузі ветеринарії направлених на попередження та ліквідацію карантинних та особливо небезпечних заразних хвороб сільськогосподарських тварин,

Розробка рекомендацій направлених на зближення норм національного законодавства в галузі ветеринарії, розробка єдиних ветеринарних вимог при експортно-імпортних перевезеннях підконтрольних ветеринарній службі вантажів.

Координація дій при міжрегіональному співробітництві з питань пов’язаних з надзвичайними ситуаціями та ліквідацією наслідків при виникненні гостроінфекційних хвороб тварин.

Сприяння інтеграції ветеринарних служб з попередження виникнення хвороб техногенного характеру, захисту здоров’я людей та тварин, охорони зовнішнього середовища.Прес-служба Державного комітету ветеринарної медицини
Переглядів: 453 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0