Головна » 2011 » Червень » 1 » 2 червня відкривається XXIII Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2011»
14:51
2 червня відкривається XXIII Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2011»
З 2 по 5 червня 2011 року на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ, просп. Броварський, 15) буде працювати XXІІІ Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2011».

2 червня о 10:00 у павільйоні № 2 Міжнародного виставкового центру (просп. Броварський, 15) відбудеться офіційне відкриття виставки. У церемонії візьмуть участь Прем’єр-міністр Микола Азаров, Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

Об 11:00 у павільйоні № 2 відкриється Всеукраїнський форум сільських та селищних рад на тему "Розвиток сільських територій – основа аграрної стратегії України” за участю Міністра М.Присяжнюка.

У Форумі візьмуть участь 3000 осіб: сільські та селищні голови, керівництво обласних та районних державних адміністрацій, керівники громадських організацій, представники освітянських та наукових установ аграрного спрямування. Серед гостей заходу: Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк та керівники структурних підрозділів Мінагрополітики. Учасники обговорять питання розвитку сільських територій як основи аграрної стратегії України та ознайомляться з досвідом розвитку сільських територій та задіяними для цього ресурсами.

З підсумками форуму заплановано підписання Меморандуму про співпрацю між Міністерством аграрної політики та продовольства України і Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад.

Цього ж дня, 2 червня, о 14:00 у готелі «Інтерконтиненталь» (вул. Велика Житомирська, 2А) відкриється Другий Міжнародний аграрно-інвестиційний форум «Світова продовольча безпека: виклики та інвестиційні можливості для аграрного сектору».

У Форумі візьмуть участь міністри сільського господарства України, Латвійської Республіки, Литовської Республіки, Румунії, Королівства Саудівська Аравія, Судану, Естонської Республіки, Білорусі, Болгарії, Угорщини, РФ, директор Інвестиційного центру Організації ООН з питань продовольства і сільського господарства (ФАО), директор ЄБРР в Україні, директор Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові, Президента Американської торгової палати в Україні, директор ЄБА, а також представники іноземних компаній та банків.

О 16:00 цього ж дня у павільйоні № 2 МВЦ (конференц-зал № 9) відбудеться панельна дискусія «Адміністративна реформа в Україні як фактор оптимізації роботи органів державної влади у сфері нагляду (контролю) в АПК» за участю вітчизняних та міжнародних експертів, організована Державною інспекцією сільського господарства України.

На Виставці також буде представлено експозицію Державної інспекції сільського господарства України та її територіальних органів, проведено круглий стіл.
Переглядів: 442 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0