Головна » Архів новин

З 7 по 10 червня в рамках XXIX Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2017» пройде VI Міжнародна спеціалізована виставка «Hi-Tech АГРО» у Києві (ВДНГ). Експозиція «Hi-Tech АГРО» збирає представників новітніх технологій, прилади та обладнання, які використовуються в АПК для точного землеробства, автоматизації та контролю, управління підприємством. Тематика виставки: - GPS і GIS системи; - Автоматизація виробництва в АПК; - Агротехнології з використанням дронів і робототехніки; - Бортові і польові комп`ютери; - Геліоенергетика в АПК; - Інтелектуальні датчики; - Інтелектуальні системи агромоніторінгу; - Мобільні й автономні електростанції; - Програмне забезпечення для сільського господарства; - Системи точного землеробства й аналітичні прогнози; - Системи управління підприємством АПК; - Автоматичні зрошувальні системи. Довідково: В рамках «АГРО-2017 ... Читати далі »
Просмотров: 76 | Дата: 23.05.2017 | Рейтинг: 0.0/0

З 7 по 10 червня в рамках XXIX Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2017» пройде спеціалізована виставка «ЕкспоАгроТех» у Києві (ВДНГ). Експозиція «ЕкспоАгроТех» - одна з найбільших розділів виставки Агро-2017. В межах цієї спецвиставки, українські та іноземні виробники продемонструють сучасну агротехніку та запасні частини для землеробства, рослинництва, меліорації, тваринництва, птахівництва, кормовиробництва, харчової та переробної промисловості, утилізації, присадибного господарства. Тематика виставки: - Трактори; - Машини для обробки ґрунту; - Посівна техніка; - Техніка для внесення добрив; - Техніка та обладнання для зрошення та водовідведення; - Техніка та обладнання для збирання врожаю, комбайни; - Обладнання для переробки та зберігання врожаю; - Запчастини для техніки та обладнання; - Засоби малої механізації; - Обладнання для лабораторій, вимірювальні прилади; - Машини та обладнання для плодоовочевих і баштанних культур; - Садовий та городній інвентар; - Послуги з ремон ... Читати далі »
Просмотров: 67 | Дата: 17.05.2017 | Рейтинг: 0.0/0

З 7 по 10 червня в рамках XXIX Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2017» вперше пройде спеціалізована виставка «ECO HOUSE» у Києві (ВДНГ). Напрям виставка ECO HOUSE - екологічне будівництво житла та його благоустрій. Це один із ключових заходів у сфері ЕКО будівництва, а також демонстрація всіх супутніх товарів і послуг - від проектування і облаштування заміського будинку до інтеграції енергозберігаючих технологій та благоустрою прибудинкових територій. Метою виставка «ECO HOUSE» є: - формування культури використання ЕКО будівельних матеріалів і технологій; - надання українському споживачеві кваліфікованої консультації в придбанні якісних товарів і послуг для життя за містом; - популяризація ідеї заміського життя в ЕКО будинку; - представлення рішень для розумного і ефективного управління будинком на основі електронних систем «розумний дім». Н ... Читати далі »
Просмотров: 67 | Дата: 17.05.2017 | Рейтинг: 0.0/0

У Головному сервісному центрі МВС підбили підсумки двох місяців роботи мобільних сервісних центрів МВС, послугами яких встигли скористатися мешканці містечок і селищ по всій країні. Сумарно мобільні сервісні центри здійснили 84 виїзди, побувавши у 18 областях.

Саме завдяки роботі мобільних сервісних центрів МВС послуги колишніх МРЕВ тепер можуть отримати громадяни на максимально широкій географії без перешкод: від міста Кам’янка-Бузька Львівської області до смт Мангуш, що знаходиться в зоні АТО. Активність громадян перевершила очікування: у перші місяці роботи надійшла 1471 заявка до органів місцевого самоврядування про необхідності отримання послуг, мобільні сервісні центри МВС надали 1159. Найпопулярнішою послугою є реєстрація ... Читати далі »
Просмотров: 53 | Дата: 17.05.2017 | Рейтинг: 0.0/0

Посвідчення водія — документ, що підтверджує право людини керувати транспортними засобами. Точну дату видачі першого посвідчення визначити досить складно, адже до сьогодні збереглося мало документів, що підтверджують такий факт. Та й немає розуміння, що саме можна вважати першим посвідченням водія. Одним з перших документів, котрі збереглися до наших днів є ліцензія, видана німецькому винахіднику сучасного автомобіля Карлу Бенцу в 1888 році. У ній чітко перераховувалися всі умови, необхідні для здійснення руху вулицями міста. Motorwagen Бенца був першим в світі автомобілем з двигуном внутрішнього згоряння. Шум і запах його авто призвів до скарг громадян герцогства Баден. Тому винахідник подав запит і одержав письмовий дозвіл від Міністерства внутрішніх справ на право керування своїм автомобілем на дорогах загального користування Великого герцогства Баден. Однак це ще не був прототип посвідчення водія. 14 серпня 1893 року Луї Лепін — префект поліції Парижа, видав «довідку про здатні ... Читати далі »
Просмотров: 54 | Дата: 17.05.2017 | Рейтинг: 0.0/0

З 7 по 10 червня в рамках XXIX Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2017» пройде спеціалізована виставка органічних продуктів і технологій – «Organic – 2017» у Києві (ВДНГ). На виставці «Organic - 2017» можна буде знайти найкращі українські та іноземні органічні харчові продукти та напої, а також добрива, насіння, біологічні засоби захисту, що використовуються в органічному агровиробництві. Тематика виставки: - Технології виробництва органічної продукції; - Виробники органічної продукції; - Торговельні мережі органічної продукції, заклади органічного харчування; - Сертифіковані органічні продукти харчування та напої; - Органічне дитяче харчування; - Органічне насіння; - Еко-упаковка; - Еко-добрива; - Еко-корми; - Органічна косметика та продукти гігієни. Нагадаємо, розвиток органічного виробництва є один з пріоритетів Мінагрополітики. Довідково: В рамках «АГРО-2017» традиційно ... Читати далі »
Просмотров: 68 | Дата: 13.05.2017 | Рейтинг: 0.0/0

Сервісні центри МВС, що замінили колишні МРЕВ провадять активну взаємодію із громадянами, відкриваючи усі можливі шляхи комунікації та зворотного зв’язку. Близько 4 млн громадян щорічно звертаються за отриманням послуг сервісних центрів МВС, серед яких: видача та заміна посвідчення водія, реєстрація та перереєстрація транспортного засобу, видача та зберігання номерних знаків, видача довідки про відсутність судимостей та інші. Тут радять обов’язково користуватися офіційним сайтом Головного сервісного центру МВС hsc.gov.ua, аби отримати достовірну інформацію про документи, необхідні для отримання послуг, перевірити актуальну інформацію про дійсні автошколи та ознайомитися з новинами про роботу центрів. Громадян оперативно консультують на фейсбук-сторінці ... Читати далі »
Просмотров: 54 | Дата: 13.05.2017 | Рейтинг: 0.0/0

З 7 по 10 червня в рамках XXIX Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2017» буде представлений новий зернозбиральний комбайн Skif 280 Superior від Херсонського машинобудівного заводу. Комбайн має технічні характеристики зарубіжних аналогів, але коштуватиме набагато дешевше імпортних. Нагадаємо, в рамках держпідтримки сільгоспвиробників передбачена компенсація за придбання сільгосптехніки українського виробництва, яка становить 20%. Херсонський машинобудівний завод – єдиний в країні завод, що спеціалізується на виробництві складної сільськогосподарської техніки, зі 125-тирічною історією. Підприємство надійно закріпилося на ринку як виробник техніки (комбайни, жатки, сівалки, обприскувачі, дощувальна техніка), який успішно поєднує сучасні технології. У 2017 році Херсонський машинобудівний завод запустив виробництво нового зернозбирального комбайна Skif 280 Superior. Такий комбайн ... Читати далі »
Просмотров: 85 | Дата: 05.05.2017 | Рейтинг: 0.0/0

Головний сервісний центр МВС продовжує відповідати громадянам та детально роз’яснювати інформацію на часті питання. Саме обізнаність, переконані тут, дозволяє за будь-яких обставин захистити свої права. Отримання посвідчення водія вперше — одна із найбільш затребуваних послуг сервісних центрів МВС. Лише за 2016 рік вперше посвідчення водія отримали 360 256 громадян. Для отримання посвідчення водія необхідно пройти три основні етапи: Навчання в автошколі Скласти іспити в сервісному центрі МВС Отримати посвідчення водія На сайті Головного сервісного центру МВС працює розділ “Автошколи”, де можна знайти повний перелік акредитованих навчальних закладів, які мають право навчати майбутніх водіїв та відповідають усім стандартам і вимогам законодавства. У перелі ... Читати далі »
Просмотров: 87 | Дата: 05.05.2017 | Рейтинг: 0.0/0

Вперше в Україні провели відкрите онлайн обговорення екзаменаційних білетів з правил дорожнього руху. Протягом березня та квітня кожен охочий міг переглянути екзаменаційні білети з ПДР та написати свої пропозиції щодо їх вдосконалення. Загалом тестовою версією білетів ПДР скористались 111 899 разів. «В обговоренні 2500 тестових питань з метою їх вдосконалення взяли участь 10 706 осіб — серед них і викладачі профільних навчальних закладів, і пересічні громадяни. В середньому щодня ми отримували близько 100 пропозицій» — зазначає керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій. Вже опрацьовано 3500 відгуків та внесено 800 поправок до білетів зокрема усунена двозначність деяких питань або варіантів відповідей, невідповідність питань до сучасної ситуації на дорогах. Найбільш активно до обговорення долучилися м. Київ, Дніпропетровська, Львівська, Вінницька та Харківська об ... Читати далі »
Просмотров: 84 | Дата: 24.04.2017 | Рейтинг: 0.0/0

« 1 2 3 4 5 ... 42 43 »