Головна » Архів новин

Міністерство аграрної політики та продовольства України разом з представниками Офісу підтримки реформ (RST) та за сприянням Food and Agriculture Organization of the United Nations (FAO) створили допоміжний інформаційний ресурс для всіх стейкхолдерів агросектору. Інфоресурс розрахований на тих, хто шукає конкретну інформацію щодо практичного аспекту ведення агробізнесу в Україні. «Потреба у системній та прозорій інформаційній роботі Міністерства не викликає сумніву ні в кого з нашої команди. Саме тому ми ще минулого року розпочали роботу над таким комплексним інформаційним ресурсом, який має закрити прогалини в інформації за пріоритетними напрямками роботи Міністерства. Ресурс створений для широкого кола користувачів, і, в першу чергу, для наших фермерів», - зазначила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграці ... Читати далі »
Просмотров: 125 | Дата: 14.06.2017 | Рейтинг: 0.0/0

“Візьми. Принеси. Почитай. Передай.” — відтепер саме такі заклики зустрічають клієнтів нових сервісних центрів МВС, що очікують на послугу з реєстрації чи перереєстрації авто. Сервісні центри МВС, що прийшли на заміну корумпованим та застарілим МРЕВ, запускають буккросинг у центрах обслуговування громадян. За останній рік у роботі центрів відбулися десятки нововведень. Послугами сервісних центрів МВС користується більше 4 мільйонів громадян, а клієнти щоденно проводять в них від 20 хвилин до 2-3 годин. Буккросинг — традиція залишати книжки на спеціально обладнаних полицях в людних місцях, аби незнайомці мали можливість їх прочитати чи навіть взяти з собою, взамін залишивши свою улюблену книгу. Вже кілька років вона поширюється вел ... Читати далі »
Просмотров: 114 | Дата: 06.06.2017 | Рейтинг: 0.0/0

З 7 по 10 червня в рамках XXIX Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2017» пройде VI Міжнародна спеціалізована виставка «Hi-Tech АГРО» у Києві (ВДНГ). Експозиція «Hi-Tech АГРО» збирає представників новітніх технологій, прилади та обладнання, які використовуються в АПК для точного землеробства, автоматизації та контролю, управління підприємством. Тематика виставки: - GPS і GIS системи; - Автоматизація виробництва в АПК; - Агротехнології з використанням дронів і робототехніки; - Бортові і польові комп`ютери; - Геліоенергетика в АПК; - Інтелектуальні датчики; - Інтелектуальні системи агромоніторінгу; - Мобільні й автономні електростанції; - Програмне забезпечення для сільського господарства; - Системи точного землеробства й аналітичні прогнози; - Системи управління підприємством АПК; - Автоматичні зрошувальні системи. Довідково: В рамках «АГРО-2017 ... Читати далі »
Просмотров: 113 | Дата: 23.05.2017 | Рейтинг: 0.0/0

З 7 по 10 червня в рамках XXIX Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2017» пройде спеціалізована виставка «ЕкспоАгроТех» у Києві (ВДНГ). Експозиція «ЕкспоАгроТех» - одна з найбільших розділів виставки Агро-2017. В межах цієї спецвиставки, українські та іноземні виробники продемонструють сучасну агротехніку та запасні частини для землеробства, рослинництва, меліорації, тваринництва, птахівництва, кормовиробництва, харчової та переробної промисловості, утилізації, присадибного господарства. Тематика виставки: - Трактори; - Машини для обробки ґрунту; - Посівна техніка; - Техніка для внесення добрив; - Техніка та обладнання для зрошення та водовідведення; - Техніка та обладнання для збирання врожаю, комбайни; - Обладнання для переробки та зберігання врожаю; - Запчастини для техніки та обладнання; - Засоби малої механізації; - Обладнання для лабораторій, вимірювальні прилади; - Машини та обладнання для плодоовочевих і баштанних культур; - Садовий та городній інвентар; - Послуги з ремон ... Читати далі »
Просмотров: 99 | Дата: 17.05.2017 | Рейтинг: 0.0/0

З 7 по 10 червня в рамках XXIX Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2017» вперше пройде спеціалізована виставка «ECO HOUSE» у Києві (ВДНГ). Напрям виставка ECO HOUSE - екологічне будівництво житла та його благоустрій. Це один із ключових заходів у сфері ЕКО будівництва, а також демонстрація всіх супутніх товарів і послуг - від проектування і облаштування заміського будинку до інтеграції енергозберігаючих технологій та благоустрою прибудинкових територій. Метою виставка «ECO HOUSE» є: - формування культури використання ЕКО будівельних матеріалів і технологій; - надання українському споживачеві кваліфікованої консультації в придбанні якісних товарів і послуг для життя за містом; - популяризація ідеї заміського життя в ЕКО будинку; - представлення рішень для розумного і ефективного управління будинком на основі електронних систем «розумний дім». Н ... Читати далі »
Просмотров: 104 | Дата: 17.05.2017 | Рейтинг: 0.0/0

У Головному сервісному центрі МВС підбили підсумки двох місяців роботи мобільних сервісних центрів МВС, послугами яких встигли скористатися мешканці містечок і селищ по всій країні. Сумарно мобільні сервісні центри здійснили 84 виїзди, побувавши у 18 областях.

Саме завдяки роботі мобільних сервісних центрів МВС послуги колишніх МРЕВ тепер можуть отримати громадяни на максимально широкій географії без перешкод: від міста Кам’янка-Бузька Львівської області до смт Мангуш, що знаходиться в зоні АТО. Активність громадян перевершила очікування: у перші місяці роботи надійшла 1471 заявка до органів місцевого самоврядування про необхідності отримання послуг, мобільні сервісні центри МВС надали 1159. Найпопулярнішою послугою є реєстрація ... Читати далі »
Просмотров: 88 | Дата: 17.05.2017 | Рейтинг: 0.0/0

Посвідчення водія — документ, що підтверджує право людини керувати транспортними засобами. Точну дату видачі першого посвідчення визначити досить складно, адже до сьогодні збереглося мало документів, що підтверджують такий факт. Та й немає розуміння, що саме можна вважати першим посвідченням водія. Одним з перших документів, котрі збереглися до наших днів є ліцензія, видана німецькому винахіднику сучасного автомобіля Карлу Бенцу в 1888 році. У ній чітко перераховувалися всі умови, необхідні для здійснення руху вулицями міста. Motorwagen Бенца був першим в світі автомобілем з двигуном внутрішнього згоряння. Шум і запах його авто призвів до скарг громадян герцогства Баден. Тому винахідник подав запит і одержав письмовий дозвіл від Міністерства внутрішніх справ на право керування своїм автомобілем на дорогах загального користування Великого герцогства Баден. Однак це ще не був прототип посвідчення водія. 14 серпня 1893 року Луї Лепін — префект поліції Парижа, видав «довідку про здатні ... Читати далі »
Просмотров: 91 | Дата: 17.05.2017 | Рейтинг: 0.0/0

З 7 по 10 червня в рамках XXIX Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2017» пройде спеціалізована виставка органічних продуктів і технологій – «Organic – 2017» у Києві (ВДНГ). На виставці «Organic - 2017» можна буде знайти найкращі українські та іноземні органічні харчові продукти та напої, а також добрива, насіння, біологічні засоби захисту, що використовуються в органічному агровиробництві. Тематика виставки: - Технології виробництва органічної продукції; - Виробники органічної продукції; - Торговельні мережі органічної продукції, заклади органічного харчування; - Сертифіковані органічні продукти харчування та напої; - Органічне дитяче харчування; - Органічне насіння; - Еко-упаковка; - Еко-добрива; - Еко-корми; - Органічна косметика та продукти гігієни. Нагадаємо, розвиток органічного виробництва є один з пріоритетів Мінагрополітики. Довідково: В рамках «АГРО-2017» традиційно ... Читати далі »
Просмотров: 114 | Дата: 13.05.2017 | Рейтинг: 0.0/0

Сервісні центри МВС, що замінили колишні МРЕВ провадять активну взаємодію із громадянами, відкриваючи усі можливі шляхи комунікації та зворотного зв’язку. Близько 4 млн громадян щорічно звертаються за отриманням послуг сервісних центрів МВС, серед яких: видача та заміна посвідчення водія, реєстрація та перереєстрація транспортного засобу, видача та зберігання номерних знаків, видача довідки про відсутність судимостей та інші. Тут радять обов’язково користуватися офіційним сайтом Головного сервісного центру МВС hsc.gov.ua, аби отримати достовірну інформацію про документи, необхідні для отримання послуг, перевірити актуальну інформацію про дійсні автошколи та ознайомитися з новинами про роботу центрів. Громадян оперативно консультують на фейсбук-сторінці ... Читати далі »
Просмотров: 92 | Дата: 13.05.2017 | Рейтинг: 0.0/0

З 7 по 10 червня в рамках XXIX Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2017» буде представлений новий зернозбиральний комбайн Skif 280 Superior від Херсонського машинобудівного заводу. Комбайн має технічні характеристики зарубіжних аналогів, але коштуватиме набагато дешевше імпортних. Нагадаємо, в рамках держпідтримки сільгоспвиробників передбачена компенсація за придбання сільгосптехніки українського виробництва, яка становить 20%. Херсонський машинобудівний завод – єдиний в країні завод, що спеціалізується на виробництві складної сільськогосподарської техніки, зі 125-тирічною історією. Підприємство надійно закріпилося на ринку як виробник техніки (комбайни, жатки, сівалки, обприскувачі, дощувальна техніка), який успішно поєднує сучасні технології. У 2017 році Херсонський машинобудівний завод запустив виробництво нового зернозбирального комбайна Skif 280 Superior. Такий комбайн ... Читати далі »
Просмотров: 135 | Дата: 05.05.2017 | Рейтинг: 0.0/0

« 1 2 3 4 5 ... 42 43 »