Головна » Архів новин
Посвідчення водія — документ, що підтверджує право людини керувати транспортними засобами. Точну дату видачі першого посвідчення визначити досить складно, адже до сьогодні збереглося мало документів, що підтверджують такий факт. Та й немає розуміння, що саме можна вважати першим посвідченням водія. Одним з перших документів, котрі збереглися до наших днів є ліцензія, видана німецькому винахіднику сучасного автомобіля Карлу Бенцу в 1888 році. У ній чітко перераховувалися всі умови, необхідні для здійснення руху вулицями міста. Motorwagen Бенца був першим в світі автомобілем з двигуном внутрішнього згоряння. Шум і запах його авто призвів до скарг громадян герцогства Баден. Тому винахідник подав запит і одержав письмовий дозвіл від Міністерства внутрішніх справ на право керування своїм автомобілем на дорогах загального користування Великого герцогства Баден. Однак це ще не був прототип посвідчення водія. 14 серпня 1893 року Луї Лепін — префект поліції Парижа, видав «довідку про здатні ... Читати далі »
Просмотров: 29 | Дата: 17.05.2017 | Рейтинг: 0.0/0

З 7 по 10 червня в рамках XXIX Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2017» пройде спеціалізована виставка органічних продуктів і технологій – «Organic – 2017» у Києві (ВДНГ). На виставці «Organic - 2017» можна буде знайти найкращі українські та іноземні органічні харчові продукти та напої, а також добрива, насіння, біологічні засоби захисту, що використовуються в органічному агровиробництві. Тематика виставки: - Технології виробництва органічної продукції; - Виробники органічної продукції; - Торговельні мережі органічної продукції, заклади органічного харчування; - Сертифіковані органічні продукти харчування та напої; - Органічне дитяче харчування; - Органічне насіння; - Еко-упаковка; - Еко-добрива; - Еко-корми; - Органічна косметика та продукти гігієни. Нагадаємо, розвиток органічного виробництва є один з пріоритетів Мінагрополітики. Довідково: В рамках «АГРО-2017» традиційно ... Читати далі »
Просмотров: 43 | Дата: 13.05.2017 | Рейтинг: 0.0/0

Сервісні центри МВС, що замінили колишні МРЕВ провадять активну взаємодію із громадянами, відкриваючи усі можливі шляхи комунікації та зворотного зв’язку. Близько 4 млн громадян щорічно звертаються за отриманням послуг сервісних центрів МВС, серед яких: видача та заміна посвідчення водія, реєстрація та перереєстрація транспортного засобу, видача та зберігання номерних знаків, видача довідки про відсутність судимостей та інші. Тут радять обов’язково користуватися офіційним сайтом Головного сервісного центру МВС hsc.gov.ua, аби отримати достовірну інформацію про документи, необхідні для отримання послуг, перевірити актуальну інформацію про дійсні автошколи та ознайомитися з новинами про роботу центрів. Громадян оперативно консультують на фейсбук-сторінці ... Читати далі »
Просмотров: 37 | Дата: 13.05.2017 | Рейтинг: 0.0/0

З 7 по 10 червня в рамках XXIX Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2017» буде представлений новий зернозбиральний комбайн Skif 280 Superior від Херсонського машинобудівного заводу. Комбайн має технічні характеристики зарубіжних аналогів, але коштуватиме набагато дешевше імпортних. Нагадаємо, в рамках держпідтримки сільгоспвиробників передбачена компенсація за придбання сільгосптехніки українського виробництва, яка становить 20%. Херсонський машинобудівний завод – єдиний в країні завод, що спеціалізується на виробництві складної сільськогосподарської техніки, зі 125-тирічною історією. Підприємство надійно закріпилося на ринку як виробник техніки (комбайни, жатки, сівалки, обприскувачі, дощувальна техніка), який успішно поєднує сучасні технології. У 2017 році Херсонський машинобудівний завод запустив виробництво нового зернозбирального комбайна Skif 280 Superior. Такий комбайн ... Читати далі »
Просмотров: 60 | Дата: 05.05.2017 | Рейтинг: 0.0/0

Головний сервісний центр МВС продовжує відповідати громадянам та детально роз’яснювати інформацію на часті питання. Саме обізнаність, переконані тут, дозволяє за будь-яких обставин захистити свої права. Отримання посвідчення водія вперше — одна із найбільш затребуваних послуг сервісних центрів МВС. Лише за 2016 рік вперше посвідчення водія отримали 360 256 громадян. Для отримання посвідчення водія необхідно пройти три основні етапи: Навчання в автошколі Скласти іспити в сервісному центрі МВС Отримати посвідчення водія На сайті Головного сервісного центру МВС працює розділ “Автошколи”, де можна знайти повний перелік акредитованих навчальних закладів, які мають право навчати майбутніх водіїв та відповідають усім стандартам і вимогам законодавства. У перелі ... Читати далі »
Просмотров: 73 | Дата: 05.05.2017 | Рейтинг: 0.0/0

Вперше в Україні провели відкрите онлайн обговорення екзаменаційних білетів з правил дорожнього руху. Протягом березня та квітня кожен охочий міг переглянути екзаменаційні білети з ПДР та написати свої пропозиції щодо їх вдосконалення. Загалом тестовою версією білетів ПДР скористались 111 899 разів. «В обговоренні 2500 тестових питань з метою їх вдосконалення взяли участь 10 706 осіб — серед них і викладачі профільних навчальних закладів, і пересічні громадяни. В середньому щодня ми отримували близько 100 пропозицій» — зазначає керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій. Вже опрацьовано 3500 відгуків та внесено 800 поправок до білетів зокрема усунена двозначність деяких питань або варіантів відповідей, невідповідність питань до сучасної ситуації на дорогах. Найбільш активно до обговорення долучилися м. Київ, Дніпропетровська, Львівська, Вінницька та Харківська об ... Читати далі »
Просмотров: 61 | Дата: 24.04.2017 | Рейтинг: 0.0/0

Головний сервісний центр МВС оприлюднює показники електромобілів на дорогах в Україні, що були зареєстровані вперше протягом 2016 року та І кварталу 2017 року: статистика реєстрації за регіонами та календарним роком, популярні марки авто та, навіть, їх кольори. Загальна кількість зареєстрованих вперше електромобілів за цей період становить 2 284. Впродовж останніх років в Україні, як і загалом у всьому світі, спостерігається стрімке зростання попиту на електромобілі, які мають ряд переваг перед бензиновими чи дизельними моторами. Екологічні та економні електромобілі все частіше знаходять собі прихильників серед українців, про це свідчить той факт, що Україна увійшла у ТОП-10 найбільш розвинених ринків електромобілів країн світу за інформацію рейтингу видання InsideEVs. “Найбільший попит на електромобілі за даними сервісних центрів МВС прослідковується у м. Києві, в Одеській та Хар ... Читати далі »
Просмотров: 77 | Дата: 18.04.2017 | Рейтинг: 0.0/0

На Міжнародній виставці сільськогосподарської техніки і тваринництва SIMA 2017 компанія CLAAS отримала спеціальний приз журі конкурсу «Машина року» за силосозбиральний комбайн JAGUAR з технологією SHREDLAGE®. Зібрала численну аудиторію урочиста церемонія нагородження пройшла на стенді авторитетного французького агровидання «Terre-net». Відома під торговою маркою технологія SHREDLAGE® була розроблена в США. Вона є новаторським способом заготівлі кукурудзяного силосу, яку все активніше використовують виробники молока в регіонах, де не вистачає пасовищ. Головним елементом всього процесу є те, що кукурудзяні стебла розщеплюються на більш довгі частини від 26 до 30 мм, а після цього піддаються додаткової глибокої обробці подрібнювач SHREDLAGE®. В результаті, в кілька разів збільшується поверхнева площа живильної маси, що істотно покращує бактеріальну ферментацію після силосування і, особливо, в процесі перетравлення в рубці шлунка корови. Метою цього є значне поліпшення структурних властив ... Читати далі »
Просмотров: 85 | Дата: 12.04.2017 | Рейтинг: 0.0/0

Перевірити дійсність дозволів на рух окремих категорій транспортних засобів відтепер можливо он-лайн Зокрема, можливо пересвідчитись, чи існує погодження маршруту руху транспортних засобів під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів або дозвіл на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні. Такий сервіс Нацполіція розробила в рамках поступового переходу на електронний документообіг. Он-лайн режим дозволить значно скоротити час на перевірку, швидко встановити дійсність документу, у випадку, якщо його вигляд, викликає у інспектора підозри щодо підробки. Крім того, самі власники можуть у будь який момент перевірити, чи дійсно дозвіл, що їм виданий, внесений у відповідну базу. Скористатись наданою можливістю можливо натиснувши на банер, розміщений на сайті Управління безпеки дорожнього руху «Перевірка дозволів на рух окремих категорій транспортних засобів» або за ... Читати далі »
Просмотров: 55 | Дата: 03.04.2017 | Рейтинг: 0.0/0

Дороги державного значення та вулиці населених пунктів обстежено на Тернопільщині з метою приведення їх в придатний для руху транспортних засобів стан. Обстеження проводилось працівниками поліції з безпеки дорожнього руху спільно з представниками дорожніх і комунальних організацій. Під час перевірки обстежено дороги державного значення та вуличну мережу населених пунктів області. При цьому виявлено 620 км ділянок доріг, які уражено ямковістю, загальною площею 165000м² та 544 км вулиць, загальною площею 126214 м². За результатами виявлених в ході обстеження недоліків, складено 26 адміністративних протоколів відносно посадових осіб дорожніх та комунальних організацій. Крім того, винесено 26 приписів щодо усунення недоліків та надано 62 інформації до власників доріг, щодо реального стану дорожнього покриття з пропозиціями першочергової ліквідації ямковості на найбільш небезпечних ділянках. З урахуванням існуючого стану вулично-дорожньої мережі, з метою запобігання подальшому руй ... Читати далі »
Просмотров: 78 | Дата: 03.04.2017 | Рейтинг: 0.0/0

« 1 2 3 4 5 ... 42 43 »