Головна » Архів новин
Головний сервісний центр МВС продовжує відповідати громадянам та детально роз’яснювати інформацію на часті питання. Саме обізнаність, переконані тут, дозволяє за будь-яких обставин захистити свої права. Отримання посвідчення водія вперше — одна із найбільш затребуваних послуг сервісних центрів МВС. Лише за 2016 рік вперше посвідчення водія отримали 360 256 громадян. Для отримання посвідчення водія необхідно пройти три основні етапи: Навчання в автошколі Скласти іспити в сервісному центрі МВС Отримати посвідчення водія На сайті Головного сервісного центру МВС працює розділ “Автошколи”, де можна знайти повний перелік акредитованих навчальних закладів, які мають право навчати майбутніх водіїв та відповідають усім стандартам і вимогам законодавства. У перелі ... Читати далі »
Просмотров: 130 | Дата: 05.05.2017 | Рейтинг: 0.0/0

Вперше в Україні провели відкрите онлайн обговорення екзаменаційних білетів з правил дорожнього руху. Протягом березня та квітня кожен охочий міг переглянути екзаменаційні білети з ПДР та написати свої пропозиції щодо їх вдосконалення. Загалом тестовою версією білетів ПДР скористались 111 899 разів. «В обговоренні 2500 тестових питань з метою їх вдосконалення взяли участь 10 706 осіб — серед них і викладачі профільних навчальних закладів, і пересічні громадяни. В середньому щодня ми отримували близько 100 пропозицій» — зазначає керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій. Вже опрацьовано 3500 відгуків та внесено 800 поправок до білетів зокрема усунена двозначність деяких питань або варіантів відповідей, невідповідність питань до сучасної ситуації на дорогах. Найбільш активно до обговорення долучилися м. Київ, Дніпропетровська, Львівська, Вінницька та Харківська об ... Читати далі »
Просмотров: 129 | Дата: 24.04.2017 | Рейтинг: 0.0/0

Головний сервісний центр МВС оприлюднює показники електромобілів на дорогах в Україні, що були зареєстровані вперше протягом 2016 року та І кварталу 2017 року: статистика реєстрації за регіонами та календарним роком, популярні марки авто та, навіть, їх кольори. Загальна кількість зареєстрованих вперше електромобілів за цей період становить 2 284. Впродовж останніх років в Україні, як і загалом у всьому світі, спостерігається стрімке зростання попиту на електромобілі, які мають ряд переваг перед бензиновими чи дизельними моторами. Екологічні та економні електромобілі все частіше знаходять собі прихильників серед українців, про це свідчить той факт, що Україна увійшла у ТОП-10 найбільш розвинених ринків електромобілів країн світу за інформацію рейтингу видання InsideEVs. “Найбільший попит на електромобілі за даними сервісних центрів МВС прослідковується у м. Києві, в Одеській та Хар ... Читати далі »
Просмотров: 160 | Дата: 18.04.2017 | Рейтинг: 0.0/0

На Міжнародній виставці сільськогосподарської техніки і тваринництва SIMA 2017 компанія CLAAS отримала спеціальний приз журі конкурсу «Машина року» за силосозбиральний комбайн JAGUAR з технологією SHREDLAGE®. Зібрала численну аудиторію урочиста церемонія нагородження пройшла на стенді авторитетного французького агровидання «Terre-net». Відома під торговою маркою технологія SHREDLAGE® була розроблена в США. Вона є новаторським способом заготівлі кукурудзяного силосу, яку все активніше використовують виробники молока в регіонах, де не вистачає пасовищ. Головним елементом всього процесу є те, що кукурудзяні стебла розщеплюються на більш довгі частини від 26 до 30 мм, а після цього піддаються додаткової глибокої обробці подрібнювач SHREDLAGE®. В результаті, в кілька разів збільшується поверхнева площа живильної маси, що істотно покращує бактеріальну ферментацію після силосування і, особливо, в процесі перетравлення в рубці шлунка корови. Метою цього є значне поліпшення структурних властив ... Читати далі »
Просмотров: 139 | Дата: 12.04.2017 | Рейтинг: 0.0/0

Перевірити дійсність дозволів на рух окремих категорій транспортних засобів відтепер можливо он-лайн Зокрема, можливо пересвідчитись, чи існує погодження маршруту руху транспортних засобів під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів або дозвіл на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні. Такий сервіс Нацполіція розробила в рамках поступового переходу на електронний документообіг. Он-лайн режим дозволить значно скоротити час на перевірку, швидко встановити дійсність документу, у випадку, якщо його вигляд, викликає у інспектора підозри щодо підробки. Крім того, самі власники можуть у будь який момент перевірити, чи дійсно дозвіл, що їм виданий, внесений у відповідну базу. Скористатись наданою можливістю можливо натиснувши на банер, розміщений на сайті Управління безпеки дорожнього руху «Перевірка дозволів на рух окремих категорій транспортних засобів» або за ... Читати далі »
Просмотров: 113 | Дата: 03.04.2017 | Рейтинг: 0.0/0

Дороги державного значення та вулиці населених пунктів обстежено на Тернопільщині з метою приведення їх в придатний для руху транспортних засобів стан. Обстеження проводилось працівниками поліції з безпеки дорожнього руху спільно з представниками дорожніх і комунальних організацій. Під час перевірки обстежено дороги державного значення та вуличну мережу населених пунктів області. При цьому виявлено 620 км ділянок доріг, які уражено ямковістю, загальною площею 165000м² та 544 км вулиць, загальною площею 126214 м². За результатами виявлених в ході обстеження недоліків, складено 26 адміністративних протоколів відносно посадових осіб дорожніх та комунальних організацій. Крім того, винесено 26 приписів щодо усунення недоліків та надано 62 інформації до власників доріг, щодо реального стану дорожнього покриття з пропозиціями першочергової ліквідації ямковості на найбільш небезпечних ділянках. З урахуванням існуючого стану вулично-дорожньої мережі, з метою запобігання подальшому руй ... Читати далі »
Просмотров: 121 | Дата: 03.04.2017 | Рейтинг: 0.0/0

Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева відкрила на минулому тижні всеукраїнський захід «Хакатон Аграрних Інновацій», який проводився цього року вже вдруге, та стала ментором для учасників хакатону. «Аграрний сектор України останнім часом неймовірно швидко розвивається. При чому це відбувається і завдяки використанню нових технологій. Я дуже вдячна організаторам та учасникам, адже аграрний сектор буде розвиватися саме цим шляхом: автоматизація, інтенсифікація, все більша відсутність людини у виробничому процесі, штучний інтелект тощо», – зазначила Ольга Трофімцева. Заступник Міністра додала, що хакатон є чудовим заходом, який збирає молодих та креативних людей з усієї України. Вони протягом двох днів в командах зможуть розробити та презентувати свої проекти, які можуть бути потенційно впроваджені в рі ... Читати далі »
Просмотров: 214 | Дата: 03.04.2017 | Рейтинг: 0.0/0

Відсьогодні і до квітня по всій Україні проходитимуть флешмоби з безпеки дорожнього руху. Мета заходів – привернути увагу суспільства до проблем в сфері безпеки дорожнього руху. На брифінгу, що відбувся сьогодні в Національній поліції України, начальник Департаменту превентивної діяльності Ігор Бабич зазначив, - «Аби досягти позитивних зрушень, потрібно перш за все змінити ставлення громадськості, налаштувати людей на безумовне виконання Правил дорожнього руху». За ініціативи Національної поліції України заходи розпочнуться з 20 березня по всій державі. Координувати проведення будуть працівники регіональних підрозділів Управлінь превентивної діяльності та патрульної поліції в містах. До заходів долучаються органи місцевого самоврядування, освіти, громадсь ... Читати далі »
Просмотров: 143 | Дата: 21.03.2017 | Рейтинг: 0.0/0

«Яким буде фермер через 10 років?» - Так звучав слоган виставки SIMA в цьому році. За цим питанням стоїть безліч інших: що означає бути фермером в наші дні, як агропромисловий комплекс повинен відповідати на економічні, екологічні та соціальні виклики, як оцифровка сільського господарства змінить умови ведення бізнесу? CLAAS уважно вивчив ці питання і поділився своїм баченням.

1. Машинобудування залишається ключовим напрямком бізнесу

Високопрофесійна техніка CLAAS буде відігравати важливу роль в сфері землеробства по всьому світу, як і найближчим часом, так і на багато років вперед. Ці високотехнологічні машини - стрижень бізнесу CLAAS і всього аграрного виробництва. Головні характеристики та особливості техніки CLAAS будуть вдосконалюватися постійно, як окремі вузли машин, так і автоматичні системи. Наприклад, настройка робо ... Читати далі »
Просмотров: 107 | Дата: 21.03.2017 | Рейтинг: 0.0/0

Пересувні сервісні центри, оснащені сучасним обладнанням, виїжджатимуть за графіком у віддалені населені пункти України та надаватимуть громадянам найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, а також прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей. За словами Арсена Авакова, відсьогодні перші 20 мобільних сервісних центрів МВС роз’їхалися країною та надаватимуть послуги у тих населених пунктах, де немає стаціонарних центрів. «Сьогодні ми презентували наступний крок реформи. Запуск роботи мобільних сервісних центрів МВС – це виклик державному сервісу та вимога часу, адже наша мета – зробити державний сервіс доступним у кожному куточку країни. Сподіваємось на співпрацю у кожному регіоні», – зазначив міністр внутрішніх справ.
Просмотров: 104 | Дата: 20.03.2017 | Рейтинг: 0.0/0

« 1 2 3 4 5 6 ... 42 43 »