Головна » Архів новин
Делегація українських фахівців на чолі з заступником міністра аграрної політики України Ярославом Гадзало відвідала м. Берлін для вивчення досвіду Федеративної Республіки Німеччина в галузі використання альтернативних видів палива. 

Під час візиту відбулися зустрічі з представниками Федерального Міністерства захисту прав споживачів, продовольства та сільського господарства ФРН, науковцями та представниками підприємств з виробництва й використання біопалива. Фахівці обговорили питання ситуації на ринку біопалива, можливості започаткування і фінансування спільних проектів біоенергетики та залучення інвестицій для розвитку виробництва біопалива в Україні.

Делегація Мінагрополітики України відвідала нафтоперегінний завод та підприємства з виробництва і використання біопалива, ознайомилася з досвідом ФРН у започаткуванні та підтримці проектів з виробництва і використання біогазу, біодізелю та біопаливного етанолу.

  Прес-служба МінАП

Просмотров: 456 | Дата: 03.06.2009 | Рейтинг: 0.0/0

Українська делегація на чолі з першим заступником міністра аграрної політики України Юрієм Лузаном 24-29 травня взяла участь у роботі 77-ї Генеральної сесії Міжнародного комітету Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ), що проходила у м. Париж (Франція). 

Під час роботи 77–ї Генеральної сесії МЕБ Юрій Лузан і голова Державного комітету - Головний державний інспектор ветеринарної медицини України Петро Вербицький провели зустрічі з президентом МЕБ д-ром Баррі Оннілом, генеральним директором МЕБ Бернардом Валлом і представниками країн-членів Міжнародного комітету МЕБ.

Учасники сесії заслухали доповіді комітетів МЕБ: Регіональних комітетів, Наукового комітету із захворювань тварин, Комітету стандартів здоров’я тварин і Комітету біологічних стандартів.

Під час засідань обговорені нові міжнародні стандарти, що застосовуються для запобігання і контролю захворювань тварин, а також для міжнародного обміну тваринами та продуктами тваринного походження; питання ... Читати далі »
Просмотров: 475 | Дата: 02.06.2009 | Рейтинг: 0.0/0

З ініціативи обласної прокуратури науковими спеціалістами Державного підприємства “Донецькій науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації” проведено додаткову перевірку радіолокаційного видеозаписуючого вимірювача швидкості “Візир”, яким користуються у своїй службовій діяльності співробітники Державтоінспекції.
  Результати проведених випробувань ще раз підтвердили єдині наявні погрішності у вимірюванні швидкості транспортних засобів, у стаціонарному режимі - +1 км, у патрульному режимі - +2 км., що і передбачено технічними умовами виробника. 
  Висновок науковців - вимірювач швидкості радіолокаційний відеозаписуючий “Візир” відповідає технічним умовам і може використовуватися в подальшій службовій діяльності. 

28 травня 2009 року 

Прес-служба Департаменту ДАІ
МВС України

Просмотров: 466 | Дата: 29.05.2009 | Рейтинг: 0.0/0

З 9 по 12 червня п.р. у Навчально-науковому інститут післядипломної оcвіти Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ, вул. Героїв Оборони, 11, тел. 527-86-56, 527-86-53, навчальний корпус № 10, к.218) проводитимуться заняття з підвищення кваліфікації заступників директорів, методистів (зав. методкабінетом) та майстрів виробничого навчання (викладачів) професійно-технічних навчальних закладів.
Просмотров: 495 | Дата: 29.05.2009 | Рейтинг: 0.0/0

У п’ятницю, 29 травня 2009 року, о 10.00 в Українському національному інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16, станція метро «Театральна») розпочнеться прес-конференція на тему «Кризова ситуація, що склалася в галузі тваринництва у 2009 році».

 На запитання журналістів відповідатимуть:

- Юрій Карасик, голова Всеукраїнського союзу сільськогосподарських підприємств; 

- Леонід Козаченко, президент ВГО «Українська аграрна конфедерація»;

- Ярослав Кардаш, перший віце-президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України;

- Олександр Бакуменко, голова Комітету з питань захисту внутрішнього ринку Ради національних асоціацій товаровиробників при кабінеті Міністрів України, голова Ради директорів Асоціації «Союз птахівників України»;

- Сергій Гнатюк, генеральний директор Української корпорації по виробництву м’яса на промисловій основі «Тваринпром».  

  Прес-служба МінАП

 
Просмотров: 474 | Дата: 29.05.2009 | Рейтинг: 0.0/0

28 – 29 травня 2009 року в Білгород – Дністровському районі Одеської області відбудеться Конгрес садівників, виноградарів і виноробів України «Перспективи розвитку садівництва, виноградарства і виноробства України в умовах СОТ та ЗВТ».

Учасники конгресу 28 травня працюватимуть у двох секціях: виноградне розсадництво, виноградарство та виноробство і плодове розсадництво та садівництво. 

29 травня о 9.00 розпочнеться пленарне засідання форуму. Передбачається, що його проведе міністр аграрної політики України Юрій Мельник.

Впродовж двох днів спеціалісти обговорять питання особливостей ведення виноградарства, виноробства та виноградного розсадництва у країнах-членах СОТ, стратегію і напрямки розвитку галузей садівництва, виноградарства та виноробства в Україні, наукове забезпечення й удосконалення організаційного і економічного механізму розвитку вітчизняного виноградарсько-виноробного комплексу. Серед числених проблем, шляхи рішення яких шукатимуть фахівці галузей сад ... Читати далі »
Просмотров: 581 | Дата: 27.05.2009 | Рейтинг: 0.0/0

15 травня 2009 року у Науково-методичному центрі аграрної освіти була проведена прес-конференція з питань проблем та перспектив розвитку системи вищої аграрної освіти України за участю Голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Володимира Полохало.

У прес-конференції також взяли участь директор Департаменту аграрної освіти, науки та дорадництва Міністерства аграрної політики України Тетяна Іщенко, директор Науково-методичного центру аграрної освіти Міністерства аграрної політики України Микола Хоменком, директор ДП “Агроосвіта” Володимир Шевченко, ректор Житомирського національного агроекологічного університету Антон Малиновський, директори аграрних ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації.

Темами обговорення були проблеми законодавчого та нормативно-правового забезпечення розвитку аграрної освіти, розвиток наукової та інноваційної складової у діяльності ВНЗ України, зокрема, аграрного профілю, порядок формування державного замовлення на підготовку фахівців для А ... Читати далі »
Просмотров: 431 | Дата: 25.05.2009 | Рейтинг: 0.0/0

15 – 16 травня 2009 року на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулась науково-практична конференція "Модернізація професійно-технічної освіти: методологія, теорія, досвід, проблеми".

  В роботі конференції взяли участь Вавринчук М.П., заступник голови Хмельницької ОДА, Купчишин П.І., керівник апарату Хмельницької ОДА, фахівці управління освіти і науки Хмельницької ОДА, працівники Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області, професійно-технічних навчальних закладів. 

  У доповідях учасників науково-практичної конференції зазначені пріоритетні напрями розвитку ПТО: оновлення навчально-матеріальної бази професійно-технічних навчальних закладів, впровадження в навчальний процес нової техніки, обладнання, матеріалів, інструментів; прискорення темпів збільшення обсягів видання навчальної літератури, розробки державних стандартів за компетенц ... Читати далі »
Просмотров: 667 | Дата: 25.05.2009 | Рейтинг: 0.0/0

З 14 по 16 травня 2009 року в м. Мінську, республіка Білорусь, відбулась Міжнародна конференція "Професійно-технічна освіта і освіта для стійкого розвитку".

Організаторами конференції є Уряд Республіки Білорусь, Рада із співпраці в області освіти держав-учасників СНД і Бюро ЮНЕСКО в Москві в співпраці з Європейським Фондом Освіти (ЕФО), Міжнародним Центром ЮНЕСКО з питань технічної і професійної освіти і підготовки (ЮНЕСЬКО-ЮНЕВОК - Бонн), Інститутом ЮНЕСКО за інформаційними технологіями в освіті (ІЇТО - Москва) і Міжнародними бюро освіти ЮНЕСКО (МБП - Женева).

Від України в роботі конференції взяли участь перший заступник Міністра освіти і науки Гребельник О.П.

Головною метою міжнародної конференції було визначено пошук форм і засобів підвищення ролі професійно-технічної освіти, спрямованих на задоволення освітніх запитів населення, кадрових потреб економіки і соціальної сфери держав-членів СНД. Одним з пріоритетних питань порядку денного було обговорення механізм ... Читати далі »
Просмотров: 541 | Дата: 25.05.2009 | Рейтинг: 0.0/0

Виявляти кращих студентів аграрних вищих навчальних закладів, допомогти їм глибше розкрити свій науковий і творчий потенціал, ділові якості покликані зльоти іменних стипендіатів та відмінників навчання “Лідери АПК ХХІ століття”. 

У роботі зльоту студентської молоді у візьме участь міністр аграрної політики України Юрій Мельник. 

Програмою Зльоту передбачається проведення засідання об’єднаних студентських рад самоврядування навчальних закладів І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації, круглих столів з обговорення важливих проблем сучасної науки, освіти та агропромислового виробництва. 

Нинішнього року у роботі Зльоту візьмуть участь 327 студентів – це іменні стипендіати Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів, обласних та районних державних адміністрацій, видатних учених та науковців, відмінники навчання з усіх вищих навчальних закладів Міністерства аграрної політики України, активісти студентського самоврядування – члени об’єднаної студентської ради, перемо ... Читати далі »
Просмотров: 572 | Дата: 22.05.2009 | Рейтинг: 0.0/0

« 1 2 ... 39 40 41 42 43 »