Головна » Архів новин
З метою попередження аварійності на пасажирському автотранспорті, зміцнення транспортної дисципліни водіїв, підвищення технічної готовності автобусів, які залучаються до перевезень людей, особливо під час перевезення організованих груп дітей до місць відпочинку, Державтоінспекцією МВС України з 1 червня організовано проведення загальнодержавних цільових заходів "Автобус - 2009".
  В ході яких планується провести додаткові перевірки щодо додержання пасажирськими перевізниками вимог Закону України "Про дорожній рух", а їх водіями вимог Правил дорожнього руху. Особлива увага, при цьому буде надаватися контролю за виконанням попередніх приписів ДАІ по виявлених недоліках, організацією передрейсового контролю за технічним станом транспортних засобів та обов'язкового медичного огляду водіїв.
  Не залишаться поза увагою працівників ДАІ і факти перевищення водіями автобусів установлених обмежень швидкості, порушень руху через залізничні переїзди, а також керування автобусами в стані сп'я ... Читати далі »
Просмотров: 518 | Дата: 04.06.2009 | Рейтинг: 0.0/0

Засідання експертної кадрової комісії Міністерства освіти і науки з питань роботи керівників навчальних закладів та установ професійно-технічної освіти

  29 травня 2009 року відбулося засідання експертної кадрової комісії Міністерства освіти і науки з питань роботи керівників навчальних закладів та установ професійно-технічної освіти

На наступний термін переукладені контракти з директорами професійно-технічних навчальних закладів:
Євсюков Павло Вікторович – Бучанський навчальний центр № 85 ;
Гордієнко Михайло Григорович – Білоцерківський навчальний центр № 35;
Матюшенкова Олена Петрівна – Свердловський професійний будівельний ліцей;
Марценюк Петро Аксентійович – ДПТНЗ “Краснолуцький професійний ліцей”;
Кузьмінов Юрій Кіндратович – Сєвєродонецьке вище професійне училище;
Макєєва Наталія Миколаївна – Луганське вище професійне училище сфери послуг;
Рєзник Микола Миколайович - Новосвітлівський професійний аграрний ліцей;
Колесніков Віталій Іванович – Щ ... Читати далі »
Просмотров: 707 | Дата: 03.06.2009 | Рейтинг: 0.0/0

Делегація українських фахівців на чолі з заступником міністра аграрної політики України Ярославом Гадзало відвідала м. Берлін для вивчення досвіду Федеративної Республіки Німеччина в галузі використання альтернативних видів палива. 

Під час візиту відбулися зустрічі з представниками Федерального Міністерства захисту прав споживачів, продовольства та сільського господарства ФРН, науковцями та представниками підприємств з виробництва й використання біопалива. Фахівці обговорили питання ситуації на ринку біопалива, можливості започаткування і фінансування спільних проектів біоенергетики та залучення інвестицій для розвитку виробництва біопалива в Україні.

Делегація Мінагрополітики України відвідала нафтоперегінний завод та підприємства з виробництва і використання біопалива, ознайомилася з досвідом ФРН у започаткуванні та підтримці проектів з виробництва і використання біогазу, біодізелю та біопаливного етанолу.

  Прес-служба МінАП

Просмотров: 467 | Дата: 03.06.2009 | Рейтинг: 0.0/0

Українська делегація на чолі з першим заступником міністра аграрної політики України Юрієм Лузаном 24-29 травня взяла участь у роботі 77-ї Генеральної сесії Міжнародного комітету Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ), що проходила у м. Париж (Франція). 

Під час роботи 77–ї Генеральної сесії МЕБ Юрій Лузан і голова Державного комітету - Головний державний інспектор ветеринарної медицини України Петро Вербицький провели зустрічі з президентом МЕБ д-ром Баррі Оннілом, генеральним директором МЕБ Бернардом Валлом і представниками країн-членів Міжнародного комітету МЕБ.

Учасники сесії заслухали доповіді комітетів МЕБ: Регіональних комітетів, Наукового комітету із захворювань тварин, Комітету стандартів здоров’я тварин і Комітету біологічних стандартів.

Під час засідань обговорені нові міжнародні стандарти, що застосовуються для запобігання і контролю захворювань тварин, а також для міжнародного обміну тваринами та продуктами тваринного походження; питання ... Читати далі »
Просмотров: 484 | Дата: 02.06.2009 | Рейтинг: 0.0/0

З ініціативи обласної прокуратури науковими спеціалістами Державного підприємства “Донецькій науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації” проведено додаткову перевірку радіолокаційного видеозаписуючого вимірювача швидкості “Візир”, яким користуються у своїй службовій діяльності співробітники Державтоінспекції.
  Результати проведених випробувань ще раз підтвердили єдині наявні погрішності у вимірюванні швидкості транспортних засобів, у стаціонарному режимі - +1 км, у патрульному режимі - +2 км., що і передбачено технічними умовами виробника. 
  Висновок науковців - вимірювач швидкості радіолокаційний відеозаписуючий “Візир” відповідає технічним умовам і може використовуватися в подальшій службовій діяльності. 

28 травня 2009 року 

Прес-служба Департаменту ДАІ
МВС України

Просмотров: 475 | Дата: 29.05.2009 | Рейтинг: 0.0/0

З 9 по 12 червня п.р. у Навчально-науковому інститут післядипломної оcвіти Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ, вул. Героїв Оборони, 11, тел. 527-86-56, 527-86-53, навчальний корпус № 10, к.218) проводитимуться заняття з підвищення кваліфікації заступників директорів, методистів (зав. методкабінетом) та майстрів виробничого навчання (викладачів) професійно-технічних навчальних закладів.
Просмотров: 500 | Дата: 29.05.2009 | Рейтинг: 0.0/0

У п’ятницю, 29 травня 2009 року, о 10.00 в Українському національному інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16, станція метро «Театральна») розпочнеться прес-конференція на тему «Кризова ситуація, що склалася в галузі тваринництва у 2009 році».

 На запитання журналістів відповідатимуть:

- Юрій Карасик, голова Всеукраїнського союзу сільськогосподарських підприємств; 

- Леонід Козаченко, президент ВГО «Українська аграрна конфедерація»;

- Ярослав Кардаш, перший віце-президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України;

- Олександр Бакуменко, голова Комітету з питань захисту внутрішнього ринку Ради національних асоціацій товаровиробників при кабінеті Міністрів України, голова Ради директорів Асоціації «Союз птахівників України»;

- Сергій Гнатюк, генеральний директор Української корпорації по виробництву м’яса на промисловій основі «Тваринпром».  

  Прес-служба МінАП

 
Просмотров: 483 | Дата: 29.05.2009 | Рейтинг: 0.0/0

28 – 29 травня 2009 року в Білгород – Дністровському районі Одеської області відбудеться Конгрес садівників, виноградарів і виноробів України «Перспективи розвитку садівництва, виноградарства і виноробства України в умовах СОТ та ЗВТ».

Учасники конгресу 28 травня працюватимуть у двох секціях: виноградне розсадництво, виноградарство та виноробство і плодове розсадництво та садівництво. 

29 травня о 9.00 розпочнеться пленарне засідання форуму. Передбачається, що його проведе міністр аграрної політики України Юрій Мельник.

Впродовж двох днів спеціалісти обговорять питання особливостей ведення виноградарства, виноробства та виноградного розсадництва у країнах-членах СОТ, стратегію і напрямки розвитку галузей садівництва, виноградарства та виноробства в Україні, наукове забезпечення й удосконалення організаційного і економічного механізму розвитку вітчизняного виноградарсько-виноробного комплексу. Серед числених проблем, шляхи рішення яких шукатимуть фахівці галузей сад ... Читати далі »
Просмотров: 590 | Дата: 27.05.2009 | Рейтинг: 0.0/0

15 травня 2009 року у Науково-методичному центрі аграрної освіти була проведена прес-конференція з питань проблем та перспектив розвитку системи вищої аграрної освіти України за участю Голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Володимира Полохало.

У прес-конференції також взяли участь директор Департаменту аграрної освіти, науки та дорадництва Міністерства аграрної політики України Тетяна Іщенко, директор Науково-методичного центру аграрної освіти Міністерства аграрної політики України Микола Хоменком, директор ДП “Агроосвіта” Володимир Шевченко, ректор Житомирського національного агроекологічного університету Антон Малиновський, директори аграрних ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації.

Темами обговорення були проблеми законодавчого та нормативно-правового забезпечення розвитку аграрної освіти, розвиток наукової та інноваційної складової у діяльності ВНЗ України, зокрема, аграрного профілю, порядок формування державного замовлення на підготовку фахівців для А ... Читати далі »
Просмотров: 438 | Дата: 25.05.2009 | Рейтинг: 0.0/0

15 – 16 травня 2009 року на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулась науково-практична конференція "Модернізація професійно-технічної освіти: методологія, теорія, досвід, проблеми".

  В роботі конференції взяли участь Вавринчук М.П., заступник голови Хмельницької ОДА, Купчишин П.І., керівник апарату Хмельницької ОДА, фахівці управління освіти і науки Хмельницької ОДА, працівники Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області, професійно-технічних навчальних закладів. 

  У доповідях учасників науково-практичної конференції зазначені пріоритетні напрями розвитку ПТО: оновлення навчально-матеріальної бази професійно-технічних навчальних закладів, впровадження в навчальний процес нової техніки, обладнання, матеріалів, інструментів; прискорення темпів збільшення обсягів видання навчальної літератури, розробки державних стандартів за компетенц ... Читати далі »
Просмотров: 677 | Дата: 25.05.2009 | Рейтинг: 0.0/0

« 1 2 ... 39 40 41 42 43 »