Головна » Архів новин
У п’ятницю, 29 травня 2009 року, о 10.00 в Українському національному інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16, станція метро «Театральна») розпочнеться прес-конференція на тему «Кризова ситуація, що склалася в галузі тваринництва у 2009 році».

 На запитання журналістів відповідатимуть:

- Юрій Карасик, голова Всеукраїнського союзу сільськогосподарських підприємств; 

- Леонід Козаченко, президент ВГО «Українська аграрна конфедерація»;

- Ярослав Кардаш, перший віце-президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України;

- Олександр Бакуменко, голова Комітету з питань захисту внутрішнього ринку Ради національних асоціацій товаровиробників при кабінеті Міністрів України, голова Ради директорів Асоціації «Союз птахівників України»;

- Сергій Гнатюк, генеральний директор Української корпорації по виробництву м’яса на промисловій основі «Тваринпром».  

  Прес-служба МінАП

 
Просмотров: 526 | Дата: 29.05.2009 | Рейтинг: 0.0/0

28 – 29 травня 2009 року в Білгород – Дністровському районі Одеської області відбудеться Конгрес садівників, виноградарів і виноробів України «Перспективи розвитку садівництва, виноградарства і виноробства України в умовах СОТ та ЗВТ».

Учасники конгресу 28 травня працюватимуть у двох секціях: виноградне розсадництво, виноградарство та виноробство і плодове розсадництво та садівництво. 

29 травня о 9.00 розпочнеться пленарне засідання форуму. Передбачається, що його проведе міністр аграрної політики України Юрій Мельник.

Впродовж двох днів спеціалісти обговорять питання особливостей ведення виноградарства, виноробства та виноградного розсадництва у країнах-членах СОТ, стратегію і напрямки розвитку галузей садівництва, виноградарства та виноробства в Україні, наукове забезпечення й удосконалення організаційного і економічного механізму розвитку вітчизняного виноградарсько-виноробного комплексу. Серед числених проблем, шляхи рішення яких шукатимуть фахівці галузей сад ... Читати далі »
Просмотров: 645 | Дата: 27.05.2009 | Рейтинг: 0.0/0

15 травня 2009 року у Науково-методичному центрі аграрної освіти була проведена прес-конференція з питань проблем та перспектив розвитку системи вищої аграрної освіти України за участю Голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Володимира Полохало.

У прес-конференції також взяли участь директор Департаменту аграрної освіти, науки та дорадництва Міністерства аграрної політики України Тетяна Іщенко, директор Науково-методичного центру аграрної освіти Міністерства аграрної політики України Микола Хоменком, директор ДП “Агроосвіта” Володимир Шевченко, ректор Житомирського національного агроекологічного університету Антон Малиновський, директори аграрних ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації.

Темами обговорення були проблеми законодавчого та нормативно-правового забезпечення розвитку аграрної освіти, розвиток наукової та інноваційної складової у діяльності ВНЗ України, зокрема, аграрного профілю, порядок формування державного замовлення на підготовку фахівців для А ... Читати далі »
Просмотров: 484 | Дата: 25.05.2009 | Рейтинг: 0.0/0

15 – 16 травня 2009 року на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулась науково-практична конференція "Модернізація професійно-технічної освіти: методологія, теорія, досвід, проблеми".

  В роботі конференції взяли участь Вавринчук М.П., заступник голови Хмельницької ОДА, Купчишин П.І., керівник апарату Хмельницької ОДА, фахівці управління освіти і науки Хмельницької ОДА, працівники Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області, професійно-технічних навчальних закладів. 

  У доповідях учасників науково-практичної конференції зазначені пріоритетні напрями розвитку ПТО: оновлення навчально-матеріальної бази професійно-технічних навчальних закладів, впровадження в навчальний процес нової техніки, обладнання, матеріалів, інструментів; прискорення темпів збільшення обсягів видання навчальної літератури, розробки державних стандартів за компетенц ... Читати далі »
Просмотров: 733 | Дата: 25.05.2009 | Рейтинг: 0.0/0

З 14 по 16 травня 2009 року в м. Мінську, республіка Білорусь, відбулась Міжнародна конференція "Професійно-технічна освіта і освіта для стійкого розвитку".

Організаторами конференції є Уряд Республіки Білорусь, Рада із співпраці в області освіти держав-учасників СНД і Бюро ЮНЕСКО в Москві в співпраці з Європейським Фондом Освіти (ЕФО), Міжнародним Центром ЮНЕСКО з питань технічної і професійної освіти і підготовки (ЮНЕСЬКО-ЮНЕВОК - Бонн), Інститутом ЮНЕСКО за інформаційними технологіями в освіті (ІЇТО - Москва) і Міжнародними бюро освіти ЮНЕСКО (МБП - Женева).

Від України в роботі конференції взяли участь перший заступник Міністра освіти і науки Гребельник О.П.

Головною метою міжнародної конференції було визначено пошук форм і засобів підвищення ролі професійно-технічної освіти, спрямованих на задоволення освітніх запитів населення, кадрових потреб економіки і соціальної сфери держав-членів СНД. Одним з пріоритетних питань порядку денного було обговорення механізм ... Читати далі »
Просмотров: 589 | Дата: 25.05.2009 | Рейтинг: 0.0/0

Виявляти кращих студентів аграрних вищих навчальних закладів, допомогти їм глибше розкрити свій науковий і творчий потенціал, ділові якості покликані зльоти іменних стипендіатів та відмінників навчання “Лідери АПК ХХІ століття”. 

У роботі зльоту студентської молоді у візьме участь міністр аграрної політики України Юрій Мельник. 

Програмою Зльоту передбачається проведення засідання об’єднаних студентських рад самоврядування навчальних закладів І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації, круглих столів з обговорення важливих проблем сучасної науки, освіти та агропромислового виробництва. 

Нинішнього року у роботі Зльоту візьмуть участь 327 студентів – це іменні стипендіати Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів, обласних та районних державних адміністрацій, видатних учених та науковців, відмінники навчання з усіх вищих навчальних закладів Міністерства аграрної політики України, активісти студентського самоврядування – члени об’єднаної студентської ради, перемо ... Читати далі »
Просмотров: 648 | Дата: 22.05.2009 | Рейтинг: 0.0/0

Тернопільський навчально-курсовий комбінат проводить набір слухачів на курси підготовки водіїв категорії "В"
Термін навчанн 2 місяці. Вартість навчання 1050 грн. Довідки за телефоном 2-48-80, 2-24-65, 2-13-09
Просмотров: 543 | Дата: 22.05.2009 | Рейтинг: 4.5/2

Міністерство освіти «прикрило» Бучацький інститут менеджменту і аудиту, Тернопільську філію Європейського університету, Тернопільський кооперативний торговельно-економічний колледж та акредитувало економічний університет-«потороччя», де навчався Ющенко

Як повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки України, на засіданні Державної акредитаційної комісії визнано акредитованими вісім вищих навчальних закладів. Серед акредитованих, як це не дивно, і Тернопільський національний економічний університет. Водночас ДАК розглянула результати перевірок вищих навчальних закладів – порушників процедури ліцензування та акредитації. Припинено освітню діяльність двох вищих навчальних закладів, зменшено ліцензовані обсяги 3 «вишів», припинено підготовку за окремими спеціальностями в одному ВНЗ, а одному університету дано строк на виправлення виявлених порушень. Лише 8 вищих навчальних закладів підтвердили свою спроможність проводити освітню діяльність. За результатами перевірок серед ... Читати далі »

Просмотров: 481 | Дата: 20.05.2009 | Рейтинг: 0.0/0

22-23 травня у Тернополі святкуватимуть Дні Європи. Виконком Тернопільської міської ради затвердив програму святкувань. Про це повідомили 20 травня власкору ЗІКу у прес-службі Тернопільської міськради.
Просмотров: 630 | Дата: 20.05.2009 | Рейтинг: 0.0/0

Тернопільщина — дивовижний край. Попри те, що територіально є однією з найменших в Україні, насправді за кількістю природних та історико-культурних пам’яток — одна з найбагатших в нашій державі.
Просмотров: 609 | Дата: 20.05.2009 | Рейтинг: 0.0/0

« 1 2 ... 40 41 42 43 »