Головна » Архів новин
З 14 по 16 травня 2009 року в м. Мінську, республіка Білорусь, відбулась Міжнародна конференція "Професійно-технічна освіта і освіта для стійкого розвитку".

Організаторами конференції є Уряд Республіки Білорусь, Рада із співпраці в області освіти держав-учасників СНД і Бюро ЮНЕСКО в Москві в співпраці з Європейським Фондом Освіти (ЕФО), Міжнародним Центром ЮНЕСКО з питань технічної і професійної освіти і підготовки (ЮНЕСЬКО-ЮНЕВОК - Бонн), Інститутом ЮНЕСКО за інформаційними технологіями в освіті (ІЇТО - Москва) і Міжнародними бюро освіти ЮНЕСКО (МБП - Женева).

Від України в роботі конференції взяли участь перший заступник Міністра освіти і науки Гребельник О.П.

Головною метою міжнародної конференції було визначено пошук форм і засобів підвищення ролі професійно-технічної освіти, спрямованих на задоволення освітніх запитів населення, кадрових потреб економіки і соціальної сфери держав-членів СНД. Одним з пріоритетних питань порядку денного було обговорення механізм ... Читати далі »
Просмотров: 751 | Дата: 25.05.2009 | Рейтинг: 0.0/0

Виявляти кращих студентів аграрних вищих навчальних закладів, допомогти їм глибше розкрити свій науковий і творчий потенціал, ділові якості покликані зльоти іменних стипендіатів та відмінників навчання “Лідери АПК ХХІ століття”. 

У роботі зльоту студентської молоді у візьме участь міністр аграрної політики України Юрій Мельник. 

Програмою Зльоту передбачається проведення засідання об’єднаних студентських рад самоврядування навчальних закладів І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації, круглих столів з обговорення важливих проблем сучасної науки, освіти та агропромислового виробництва. 

Нинішнього року у роботі Зльоту візьмуть участь 327 студентів – це іменні стипендіати Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів, обласних та районних державних адміністрацій, видатних учених та науковців, відмінники навчання з усіх вищих навчальних закладів Міністерства аграрної політики України, активісти студентського самоврядування – члени об’єднаної студентської ради, перемо ... Читати далі »
Просмотров: 818 | Дата: 22.05.2009 | Рейтинг: 0.0/0

Тернопільський навчально-курсовий комбінат проводить набір слухачів на курси підготовки водіїв категорії "В"
Термін навчанн 2 місяці. Вартість навчання 1050 грн. Довідки за телефоном 2-48-80, 2-24-65, 2-13-09
Просмотров: 692 | Дата: 22.05.2009 | Рейтинг: 4.5/2

Міністерство освіти «прикрило» Бучацький інститут менеджменту і аудиту, Тернопільську філію Європейського університету, Тернопільський кооперативний торговельно-економічний колледж та акредитувало економічний університет-«потороччя», де навчався Ющенко

Як повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки України, на засіданні Державної акредитаційної комісії визнано акредитованими вісім вищих навчальних закладів. Серед акредитованих, як це не дивно, і Тернопільський національний економічний університет. Водночас ДАК розглянула результати перевірок вищих навчальних закладів – порушників процедури ліцензування та акредитації. Припинено освітню діяльність двох вищих навчальних закладів, зменшено ліцензовані обсяги 3 «вишів», припинено підготовку за окремими спеціальностями в одному ВНЗ, а одному університету дано строк на виправлення виявлених порушень. Лише 8 вищих навчальних закладів підтвердили свою спроможність проводити освітню діяльність. За результатами перевірок серед ... Читати далі »

Просмотров: 631 | Дата: 20.05.2009 | Рейтинг: 0.0/0

22-23 травня у Тернополі святкуватимуть Дні Європи. Виконком Тернопільської міської ради затвердив програму святкувань. Про це повідомили 20 травня власкору ЗІКу у прес-службі Тернопільської міськради.
Просмотров: 794 | Дата: 20.05.2009 | Рейтинг: 0.0/0

Тернопільщина — дивовижний край. Попри те, що територіально є однією з найменших в Україні, насправді за кількістю природних та історико-культурних пам’яток — одна з найбагатших в нашій державі.
Просмотров: 781 | Дата: 20.05.2009 | Рейтинг: 0.0/0

У реальному секторі економіки України, який створює близько 64% ВВП, ситуація в квітні виглядає гірше, ніж у березні. 
  
Про це повідомив керівник групи радників голови Національного банку України Валерій Литвицький, передає агентство "Інтерфакс-Україна". 
"У квітні зростання в реальному секторі не відновилося. Лише сільське господарство знаходиться на легкому підйомі. За чотири місяці ситуація виглядає менш тривожною, ніж за квітень, тому що пожвавлення в лютому-березні не перекрито повністю погіршенням базових тенденцій у квітні", - сказав він . 
На його думку, в сільському господарстві і будівництві спостерігається оздоровлення та затухання запальних процесів, тоді як негативні прояви посилюються в промисловості, торгівлі та транспорті. "Промисловість і торгівля ще не протестували дно спаду. Експортні підгалузі все ще знаходяться в слаломі. Зовнішній попит залишається анемічним. Перспективи його пожвавлення не покращилася", - підкреслив експерт. 
Керівник групи радни ... Читати далі »
Просмотров: 672 | Дата: 20.05.2009 | Рейтинг: 0.0/0

В Мінагрополітики України відбулося чергове засідання колегії, яке провів його голова - міністр аграрної політики України Юрій Мельник.

 Члени колігеї та запрошені детально обговорили чотири питання, а саме: стан підготовки та проведення ХXI Міжнародної агропромислової виставки-ярмарку «Агро-2009» (поінформував присутніх зібрання заступник міністра Олександр Шевченко); стан бюджетного фінансування потреб АПК та особливості державної підтримки сільського господарства у 2009 році за рахунок коштів ПДВ (поінформував заступник міністра Борис Супіханов); про завершення комплексу весняно-польових робіт, план проведення днів поля у 2009 році та стан фінансування державних програм підтримки розвитку садівництва, виноградарства і хмелярства (інформація заступника міністра Сергія Мельника); підсумки розвитку тваринництва за січень-квітень 2009 року (інформація заступника міністра Анатолія Мирошнікова).

Було вирішено видати протокол колегії з урахуванням усіх зауважень та пропозицій ... Читати далі »
Просмотров: 677 | Дата: 19.05.2009 | Рейтинг: 0.0/0

12 травня 2009 року на Колегії Міністерства транспорту та зв’язку України Голова Укравтодору Вадим Гуржос звітував про роботу дорожньої галузі за І квартал 2009 року.
За словами Голови Укравтодору, на фінансування дорожнього господарства надійшло з усіх джерел 5468,1 млн. грн., з них 1557,2 млн. грн. – кошти державного бюджету, 1,1 млн. грн. – кошти місцевих бюджетів, 91,8 млн. грн. – кредитні кошти міжнародних фінансових організацій (кредит ЄБРР) та ще 3817,2 млн. грн. – кредитні кошти, залучені під державні гарантії.
Погашення боргових зобов’язань за кредитами, залученими на розвиток мережі автомобільних доріг загального користування під гарантію Уряду, профінансовано на 4610 млн. грн., з них 792,8 млн. грн. – за рахунок коштів Держбюджету України та 3817,2 млн. грн. – за рахунок нових залучених кредитів. Усі зобов’язання Укравтодору за цими кредитами виконуються вчасно і в повному обсязі.
За кредитні кошти МФО (кредит ЄБРР) за Третім проектом «Ремонт автомобільної дороги Ки ... Читати далі »
Просмотров: 777 | Дата: 19.05.2009 | Рейтинг: 0.0/0

Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням від 15 квітня 2009 року № 418 затвердив переліків об’єктів будівництва, реконструкції та капітального ремонту автомобільних доріг загального користування державного і місцевого значення у 2009 році та обсягів їх фінансування.
Відповідно до розпорядження , Укравтодору дозволяється здійснювати у разі потреби перерозподіл коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва, реконструкції та капітального ремонту автомобільних доріг загального користування державного і місцевого значення, в межах загальних обсягів фінансування, затверджених цим розпорядженням.

http://www.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=418-2009-%F0 - розпорядженням від 15 квітня 2009 року № 418

Просмотров: 667 | Дата: 18.05.2009 | Рейтинг: 0.0/0

« 1 2 ... 41 42 43 44 »