Головна » 2010 » Жовтень » 8 » Анатолій Могильов: "Якщо в області сталась навіть незначна надзвичайна подія, то інформація про неї повинна бути на відомчому сайті МВС"
08:32
Анатолій Могильов: "Якщо в області сталась навіть незначна надзвичайна подія, то інформація про неї повинна бути на відомчому сайті МВС"
- Якщо в регіоні сталась навіть незначна надзвичайна подія, то інформація про неї вже упродовж години повинна бути на відомчому сайті, - таку вимогу поставив Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов перед керівниками обласних відділів зв'язків із громадськістю на нараді у міліцейському відомстві, мета якої - відкоригувати пріоритети та методи роботи відповідних відділів у контексті загальної інформаційної політики МВС.
На думку Міністра, будь-яке зволікання у наданні інформації, "грає саме проти працівників міліції", адже через замовчування, події обростають чутками, унаслідок цього інформація про них подається викривлено.
Анатолій Могильов підкреслив роль саме працівників підрозділів зв'язків із громадськістю у оперативності інформування суспільства про найбільш резонансні події та роботу міліції з розкриття злочинів.
Загалом, як керівництво МВС, так і Департамент зв'язків із громадськістю зробили дуже багато, щоб створити належні умови для ефективної роботи міліцейських прес-служб. Так, директор ДЗГ МВС України Дмитро Андреєв нагадав про наказ № 88, який підписав Міністр внутрішніх справ ще на початку своєї роботи. Цей наказ абсолютно чітко визначає правила та пріоритети у роботі працівників міліції із засобами масової інформації. Крім того, Дмитро Андреєв звернув увагу учасників наради і на документ, який стосується діяльності Інформаційних рад. Робота цих рад - суттєва допомога у контексті взаємодії зі ЗМІ, і, переш за все, направлена на полегшення роботи місцевих журналістів.
Радник міністра внутрішніх справ Костянтин Стогній наголосив, що ставлення керівництва Міністерства до відділів зв'язків з громадськістю вимагає відповідної реакції. При цьому Костянтин Стогній зауважив, що повноваження у керівників цих підрозділів досить великі, але, відповідно, з них дуже багато запитують, і коли вони роблять щось неправильно, це набуває великого розголосу як на рівні регіону, так і на рівні держави.
На нараді Міністр внутрішніх справ нагородив кращих працівників відділів зв'язків із громадськістю відомчими нагородами, відзнаками та черговими званнями за активну роботу в організації висвітлення у центральних та регіональних ЗМІ діяльності органів внутрішніх справ та вагомий особистий внесок у підвищення авторитету міліції під час інформування громадян.7 жовтня 2010 року
Переглядів: 421 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0