Головна » 2017 » Березень » 21 » CLAAS: сільськогосподарські технології 4.0 - цифрові і мережеві рішення в АПК
16:00
CLAAS: сільськогосподарські технології 4.0 - цифрові і мережеві рішення в АПК
«Яким буде фермер через 10 років?» - Так звучав слоган виставки SIMA в цьому році. За цим питанням стоїть безліч інших: що означає бути фермером в наші дні, як агропромисловий комплекс повинен відповідати на економічні, екологічні та соціальні виклики, як оцифровка сільського господарства змінить умови ведення бізнесу? CLAAS уважно вивчив ці питання і поділився своїм баченням.

1. Машинобудування залишається ключовим напрямком бізнесу

Високопрофесійна техніка CLAAS буде відігравати важливу роль в сфері землеробства по всьому світу, як і найближчим часом, так і на багато років вперед. Ці високотехнологічні машини - стрижень бізнесу CLAAS і всього аграрного виробництва. Головні характеристики та особливості техніки CLAAS будуть вдосконалюватися постійно, як окремі вузли машин, так і автоматичні системи. Наприклад, настройка роботи зернозбиральних комбайнів за допомогою CEMOS AUTOMATIC, система автоматичного заповнення транспортних засобів на силосопровода комбайна AUTO FILL з використанням принципу цифрової обробки 3D-зображень з відеокамер і системи управління маневрами на краю поля (CSM) для тракторів CLAAS. В майбутньому більше уваги компанія приділить організації процесів в цілому, тобто управління декількома машинами, використовуваними синхронно в одному технологічному процесі. Вже, наприклад, створено програму FLEET VIEW, яке дозволяє скоординувати логістику транспортування зерна від комбайнів так, що втрати часу на простої з повним бункером зводяться до нуля. Ця програма в режимі реального часу інформує всіх механізаторів про рівень заповнення бункера і місце розташування всіх машин парку під час прибирання.

2. Трансформація сільського господарства і машин на основі цифрових технологій

Високопродуктивні засоби комунікації та цифрові рішення дозволяють обробляти різноманітні дані і забезпечують їх доступність. Оцифрований інформацію можна отримати в будь-який час, практично в необмеженому обсязі і незалежно від місця розташування. Це змінює всю організацію процесів в галузі. У майбутньому багато фермерів і компанії звернуть увагу не на комбайни і трактори, а на процеси, в яких вони будуть задіяні.

3. У CLAAS нова «цифрова» сфера діяльності

Певні зміни є і в самій машинобудівної галузі. По частині так званої «цифрової» сфери діяльності в компанії CLAAS відбуваються масштабні зміни. Вони зачіпають, зокрема, комунікацію з клієнтами: з появою системи CLAAS CONNECT аграріям надано централізований електронний доступ до всього спектру мережевих служб, таких як оновлення ліцензій, розміщення замовлень на поставку запчастин, а також доступ до каталогу уживаної техніки CLAAS.

4. У центрі уваги - клієнт

Розвитку цифрових технологій в галузі сприятимуть безперервне взаємодія і обмін даними, наприклад, через ISOBUS або трансатлантичну систему AgGateway. CLAAS діє відповідно до того принципом, що всі дані належать клієнтам, і лише вони можуть вирішувати, чи зможе ще хтось отримати до них доступ. Очевидно, швидкість перекладу робочих процесів на цифрові платформи буде сильно відрізнятися в залежності від країни і регіону. Тому компанія CLAAS має намір випускати лінійку продуктів, адаптуються під умови конкретного ринку, а також укладати договори стратегічного партнерства з регіональними постачальниками. Все це робиться заради фермера, його комфорту і досягнення нею максимальних результатів в роботі, адже саме клієнт з його потребами варто в фокусі «цифровий» сфери діяльності CLAAS.
Переглядів: 203 | Додав: User1 | Рейтинг: 0.0/0