Головна » 2010 » Квітень » 22 » Делегація Мінагрополітики у Москві обговорює українсько-російське співробітництво у галузі АПК
08:34
Делегація Мінагрополітики у Москві обговорює українсько-російське співробітництво у галузі АПК
19 квітня 2010 року українська делегація Міністерства аграрної політики України на чолі з Міністром Миколою Присяжнюком відвідала Російську Федерацію.
Мета візиту – чергове засідання Підкомісії з питань агропромислового комплексу Комітету з питань економічного співробітництва Українсько-Російської міждержавної комісії.
Під час засідання обговорені питання щодо співробітництва між Україною та Російською Федерацією. Зокрема щодо:
- врегулювання питання здійснення взаємних поставок м'ясо-молочної продукції на ринки обох країн;
- співпраці в сфері насінництва;
- співпраці в сфері розвитку зернового ринку;
- співпраці в сфері технічного забезпечення;
- підготовки Меморандуму відносно безпеки продукції рослинного походження, що постачається з України до Російської Федерації;
- співпраці в сфері виставкової діяльності.

За результатами зустрічі підписано протокол засідання Підкомісії з питань агропромислового комплексу Комітету з питань економічного співробітництва Українсько-Російської міждержавної комісії.
Також під час візиту були визначені питання, які будуть обговорюватись на зустрічі прем’єрів України та Росії в рамках шостого засідання Комітету з питань економічного співробітництва українсько-російської Міждержавної комісії, яке заплановане на 22 квітня ц.р. у Москві. 

Прес-служба Мінагрополітики,
м.Київ, вул.Хрещатик, 24, 278-83-89, press@minapk.gov.ua
Переглядів: 467 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0