Головна » 2009 » Жовтень » 14 » День поля на Полтавщині
08:28
День поля на Полтавщині
Сьогодні на базі ЗАТ «Райз-Максимко» (Полтавська область, м. Лохвиця) проходить День поля, присвячений питанням ознайомлення з сучасними технологіями посіву озимих зернових культур і збирання цукрового буряку.

Фахівці Мінагрополітики під керівництвом заступника міністра Анатолія Скорченка, представники УААН, заступники начальників Головних управлінь агропромислового розвитку облдержадміністрацій, декани агрономічних факультетів вищих навчальних аграрних закладів, керівники та спеціалісти сільгосппідприємств оглянуть зразки техніки і устаткування, візьмуть участь у демонстрації в польових умовах технологічних процесів копання, погрузки, вивезення і автовигрузки цукрового буряку, а також посіву озимої та ярої пшениці, збирання кукурудзи.

Учасники Дня поля ознайомляться з роботою елеватора та жомосушильного комплексу по сушці і грануляції жому.

В рамках Дня поля відбудеться засідання «круглого столу», під час якого cпеціалісти обговорять проблеми застосування сучасних технологій та обладнання у аграрній галузі, обміняються досвідом і визначать шляхи удосконалення технологічних процесів виробництва сільгосппродукції.

Прес-служба МінАП

Переглядів: 647 | Додав: xoma_joguk | Рейтинг: 0.0/0