Головна » 2010 » Лютий » 17 » Державні стандарти ПТО нового покоління
22:22
Державні стандарти ПТО нового покоління
10-11 лютого 2010 року у Міністерстві освіти і науки України під головуванням директора департаменту професійно-технічної освіти МОН Десятова Т.М. відбулись засідання робочих груп з розробки державних стандартів професійно-технічної освіти, заснованих на компетенціях, для професій будівельної та агропромислової галузей. У засіданнях взяли участь фахівці департаменту професійно-технічної освіти, керівники професійно-технічних навчальних закладів за галузевим спрямуванням, методисти навчально-методичних центрів ПТО, представники відділення змісту ПТО Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, науково-методичного центру Мінагрополітики.

Учасникам засідань були представлені матеріали розробок стандарту нового типу за професіями для сфери послуг. Визначені етапи розробки державного стандарту, заснованого на компетенціях. З практичним досвідом роботи виступила Рубцова В.К., старший майстер Вищого комерційного училища Київського національного торгівельно-економічного університету.

За результатами засідання визначено терміни першого етапу з розробки державного стандарту з професій «Тракторист-машиніст с/г виробництва», «Штукатур», «Маляр», «Лицювальник-плиточник».
Переглядів: 1145 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 5.0/1