Головна » 2010 » Жовтень » 27 » Державтоінспекція МВС України нагадує, що реєстрація мопедів та скутерів, придбаних без документів завершується 1 листопада
17:55
Державтоінспекція МВС України нагадує, що реєстрація мопедів та скутерів, придбаних без документів завершується 1 листопада
До закінчення терміну проведення спрощеної реєстрації мопедів та скутерів залишилося декілька днів. Вже з першого листопада мототранспорт доведеться реєструвати на підставі відповідних документів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 року № 1388 (заяви власника, документів, що посвідчують його особу, оцінки вартості транспортного засобу, свідоцтва про відповідність його конструкції встановленим вимогам безпеки дорожнього руху, одного з документів, що посвідчують право власності (довідка-рахунок, митні документи тощо). 
Також, згідно законодавства для керування двоколісною технікою з об'ємом двигуна до 50 см3, водіям необхідно мати водійські посвідчення категорії А1. Отримати їх можуть усі бажаючі, які досягли 16-річного віку та пройшли відповідне навчання. Ті ж водії, які вже мають посвідчення з відкритими вищими категоріями і отримали їх до 16 березня поточного року, можуть відкрити категорію "А1” здавши лише практичний іспит на мопеді.
Відповідно до ч.5 ст.121 Кодексу України про адміністративні правопорушення за керування мототранспортом, що не зареєстрований в установленому законодавством порядку, передбачено штраф від 170 до 255 гривень. За керування таким транспортним засобом без посвідчення водія згідно ч. 1 ст.126 зазначеного Кодексу передбачено штраф у розмірі від 425 до 850 гривень.

27 жовтня 2010 року

Прес-служба Департаменту
ДАІ МВС України
Переглядів: 514 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0