Головна » 2010 » Квітень » 16 » Державтоінспекція проводить операцію «Форсаж»
10:06
Державтоінспекція проводить операцію «Форсаж»
Державтоінспекція МВС України урізноманітнює комплекс заходів для гарантування безпеки учасників дорожнього руху, враховуючи усі негативні фактори, що на нього впливають. Метою проведення чергових профілактичних заходів ДАІ під умовною назвою "Форсаж” є виявлення автомобілів, що переобладнані з метою отримання максимальних динамічних характеристик (форсування двигунів, встановлення двигунів не передбачених конструкцією для даної моделі, встановлення „прямоточних” глушників тощо).
Одночасно працівники Державтоінспекції будуть попереджати проведення на вулицях великих міст так званих гонок, що нерідко призводять до трагічних наслідків. Як приклад, 10 квітня цього року, близько 18-ї години, у місті Києві на проспекті Перемоги після проведення несанкціонованої гонки легкових автомобілів сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої одна особа загинула та ще восьмеро травмовано. Правилами дорожнього руху такі змагання кваліфікуються як масові порушення ПДР группою водіїв транспортних засобів. Як відомо, подібні змагання (гонки) організовуються за допомогою інтернет-сайтів, як правило, у нічний час. Саме тому у ході проведення операції "Форсаж” буде забезпечено постійний моніторинг Інтернету на предмет виявлення інформації щодо зібрань, проведень несанкціонованих змагань водіїв автомототранспорту на вулично-дорожній мережі з метою їх завчасного попередження.
Також під час проведення операції "Форсаж” будуть функціонувати діагностичні центри для перевірки технічного стану транспортних засобів, у тому числі пересувні пункти із залученням працівників відповідної кваліфікації.
Одночасно буде здійснюватися відпрацювання установ автосервісу, гаражних кооперативів, автостоянок з метою виявлення організацій, які порушуючи законодавство, без наявності відповідних дозвільних документів проводять роботи, що пов'язані зі зміною конструкції автомототранспорту.
Заходи триватимуть до кінця квітня.16 квітня 2010 року
Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України
Переглядів: 479 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0