Головна » 2009 » Грудень » 10 » Держпідтримка сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів
08:22
Держпідтримка сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів

В Міністерстві аграрної політики під головуванням першого заступника міністра аграрної політики Юрія Лузана відбулося засідання комісії Мінагрополітики з питань надання державної підтримки сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам .

Заступник міністра аграрної політики Роман Шмідт, члени комісії Мінагрополітики, представники регіональних комісій і сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів обговорили результати проведення конкурсного відбору кооперативів, затвердили результати конкурсів і визначили граничний розмір державної фінансової підтримки для кооперативів.

В рамках виконання Державної цільової економічної програми підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів на період до 2015 року урядовими нормативними актами для їх державної підтримки на безповоротній основі передбачено 90 млн. гривень. На сьогодні 128 сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам виділено 35 млн. грн.

Протягом жовтня–листопада поточного року відбулося сім засідань комісії Мінагрополітики з питань надання державної підтримки сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам, на яких розглянуті та погоджені пропозиції 24 регіональних комісій з проведення конкурсного відбору та визначення граничного розміру державної фінансової підтримки для 87 кооперативів.

На підставі результатів регіональних конкурсів та за результатами засідань комісії видано п’ять наказів міністерства, якими затверджено розподіл коштів державної допомоги для придбання цими кооперативами техніки та технологічного обладнання на суму 29,9 млн. грн., що становить 85,4% від загального обсягу виділених коштів.

Прес-служба Мінагрополітики


Переглядів: 577 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0