Головна » 2009 » Грудень » 14 » До уваги учасників дорожнього руху!
16:46
До уваги учасників дорожнього руху!
Зважаючи на прогнози синоптиків про зниження температури, опади та налипання мокрого снігу, що очікуються найближчими днями, Департамент Державтоінспекції МВС України закликає водіїв та пішоходів бути особливо обережними та уважними на вулицях і автошляхах. Адже, як свідчить статистика, саме під час ускладнення погодних умов спостерігається зростання аварійності і, як наслідок, збільшення кількості травмованих та загиблих учасників дорожнього руху. Тож, шановні водії, дотримуйтесь дистанції, не перевищуйте швидкість руху, уникайте різкого маневрування та гальмування. Також зверніть увагу на шини свого транспортного засобу. За можливості замініть їх на зимові, адже на власній безпеці заощаджувати не варто. Користуйтесь ременями безпеки. Саме вони у 30 відсотках дорожньо-транспортних пригод рятують життя та здоров'я людей. Будьте уважними при появі поблизу проїзної частини пішоходів, особливо дітей, поведінку яких передбачити важко.
Шановні пішоходи, запам'ятайте, що на слизькій чи мокрій дорозі миттєво зупинити автомобіль неможливо, адже його гальмівний шлях збільшується щонайменше вдвічі. В умовах обмеженої видимості, а саме: туману, снігопаду вас можуть просто не помітити. Запам'ятайте, що дотримання цих елементарних порад допоможе уникнути нещасних випадків на автошляхах.

12 грудня 2009 року

Прес-служба Департаменту

ДАІ МВС України


Узимку по місту більше 60 км на годину їхати не можна

Відповідно до положень Законів України "Про дорожній рух" та "Про автомобільні дороги" державне управління автомобільними дорогами загального користування здійснює Державна служба автомобільних доріг України, до обов'язків якої відноситься забезпечення безперервних, безпечних, економічних і зручних умов руху транспортних засобів та організація будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг за встановленими для них державними стандартами і нормами.
Вулиці і дороги міст та інших населених пунктів знаходяться у віданні органів місцевого самоврядування і є комунальною власністю.
Управління функціонуванням та розвитком вулиць і доріг міст та інших населених пунктів здійснюється відповідними органами місцевого самоврядування, у віданні яких вони знаходяться.
Контроль за утриманням у належному технічному стані та чистоті доріг, вулиць та майданів здійснюють підрозділи міністерства внутрішніх справ відповідно до вимог Закону України "Про міліцію".
Нагляд за станом автодоріг регулярно здійснюється підрозділами Державтоінспекції МВС України.
Саме з метою забезпечення безпеки учасників дорожнього руху та з настанням зимового періоду та суттєвим погіршенням погодних умов підрозділами ДАІ вживаються відповідні заходи щодо демонтажу відповідними організаціями дорожніх знаків 3.29 "Обмеження максимальної швидкості руху 80 км /год", які були встановлені на літній період.
І хотілося б ще раз нагадати водіям, що відповідно до п. 12.1 Правил дорожнього руху, водій повинен "під час вибору в установлених межах безпечної швидкості руху ураховувати дорожню обстановку…і стан транспортного засобу, щоб мати змогу постійно контролювати його рух та безпечно керувати ним".10 грудня 2009 року

Прес-служба Департаменту
ДАІ МВС України

Переглядів: 520 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0