Головна » 2010 » Квітень » 1 » «Галактон» відкрив нову лінію з виробництва молочної продукції для дітей
15:11
«Галактон» відкрив нову лінію з виробництва молочної продукції для дітей
01.04.2010 10:07

30 березня на базі ВАТ «Галактон» відбулось урочисте відкриття нової лінії з виробництва кисломолочної продукції для дітей віком від 8-ми місяців життя.

З привітальним словом до учасників церемонії звернувся заступник міністра аграрної політики України Іван Демчак.

До участі в урочистостях були запрошені фахівці Мінагрополітики, МОЗ, ветеринарних служб, представники Київської ОДА, Дитячого фонду ООН, Національної асоціації виробників дитячого харчування, Спілки молочних підприємств України, науковці Інституту екогігієни і токсикології ім. Л.І. Медведя, Інституту гігієни та медичної екології ім. О. М. Марзеєва, керівники підприємств-виробників молочної сировини, комерційних компаній та фірм.

Для запуску виробництва кисломолочної продукції для дітей віком від 8-ми місяців життя компанія здійснила повну реконструкцію ділянки на підприємстві «Галактон» з урахуванням усіх нормативних вимог. На створення такої технологічної лінії було інвестовано близько 2 млн. євро.

Довідково:

Підприємствами України для дітей раннього віку виробляються сухі адаптовані молочні суміші – замінники материнського молока, сухі молочні продукти для догодовування та харчування малюків, спеціальні рідкі чи пастоподібні молочні продукти, плодоовочеві консерви та соки.

Основними виробниками продуктів дитячого харчування є ВАТ "Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів” (Полтавська обл.), ВАТ "Балтський молочноконсервний комбінат дитячих продуктів” (Одеська обл.) – сухі молочні продукти, ТОВ "Південний консервний завод (Херсон), ВАТ "Одеський консервний завод дитячого харчування” – плодоовочеві консерви і соки, ВАТ «Галактон», ТОВ «Фірма «Фавор» (Київ), ВАТ "Завод дитячого харчування "Салюс” (Київ), АТВТ АК "Комбінат "Придніпровський” (Дніпропетровськ), ТОВ «Люстдорф» (Вінницька область) – рідкі чи пастоподібні молочні продукти.

ВАТ «Галактон» - найбільше молокопереробне підприємство в Україні, яке займає близько 9% вітчизняного ринку цільномолочної продукції та входить до холдінгової компанії «ЮНІМІЛК», що об'єднує 32 підприємства в РФ і 2 в Україні (ВАТ «Галактон» і ВАТ «Кременчуцький міськмолокозавод»). Асортимент продукції ВАТ «Галактон» нараховує понад 70 найменувань.

Прес-служба МінАП
Переглядів: 702 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0