Головна » 2010 » Лютий » 17 » Ювілейний з’їзд Асоціації фермерів та приватних землевласників України
22:17
Ювілейний з’їзд Асоціації фермерів та приватних землевласників України
15-16 лютого в «Українському Домі» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) проходить ХХ-й ювілейний звітно-виборчий з’їзд Асоціації фермерів та приватних землевласників України.

У роботі ювілейного форуму, який присвячений 20-річчю фермерського руху України, беруть участь перший заступник міністра аграрної політики Юрій Лузан, заступники міністра Олександр Шевченко та Роман Шмідт.

В рамках святкової частини заходу з доповіддю "Двадцять років фермерському руху України” виступив президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України Іван Томич, учасників привітали засновники асоціації, делегати та гості з’їзду.

Кращі фермери, лідери руху та засновники асоціації отримали державні нагороди, нагороди АФЗУ, цінні подарунки, після чого відбувся святковий концерт.

В урочистих заходах взяли участь народні депутати України, представники Секретаріату Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, обласних та районних державних адміністрацій, фермерських господарств, наукових установ та громадських організацій.

Другий день роботи з’їзду присвячений організаційним питанням. Делегати форуму заслуховують звіти Ради АФЗУ та ревізійної комісії, обирають керівний склад асоціації, зустрічаються з представниками органів державної влади.

Довідково: В Україні близько 43 тис. фермерських господарств, вони обробляють понад 4,5 млн. гектарів орної землі. Асоціація фермерів та приватних землевласників України — незалежна самоврядна всеукраїнська громадська організація, яка на добровільних засадах об'єднує власників селянських (фермерських) і особистих підсобних господарств, а також працівників приватних кооперативів, інших недержавних підприємств та організацій, які формують фермерську інфраструктуру і обслуговують фермерські господарства. Діяльність Асоціації поширюється на територію України.

Прес-служба МінАП
Переглядів: 667 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0