Головна » 2011 » Лютий » 3 » Участь у міжнародній агропромисловій виставці "ІНТЕРАГРО 2011"
11:43
Участь у міжнародній агропромисловій виставці "ІНТЕРАГРО 2011"

Представники навчального закладу з метою вивчення нової сільськогосподарської техніки та сучасних технологій відвідали міжнародну агропромислову виставку "ІНТЕРАГРО 2011".

ІнтерАГРО – найбільша зимова сільськогосподарська виставка в Україні. Вона охоплює усі сфери сільського господарства та проходить за підтримки Міністерства аграрної політики України, Федерального Міністерства економіки Німеччини та Уряду Франції.

ІнтерАГРО – найважливіша подія, яка спрямована на просування сучасних технологій в агропромисловий комплекс, пропонує повний спектр сільськогосподарської техніки та новітні науково-технічні розробки для професіоналів-аграріїв. Виставка представляє основні напрямки інноваційного розвитку світового сільськогосподарського машинобудування і є унікальним торгівельним майданчиком для укладання контрактів на постачання сучасної вітчизняної та закордонної техніки.

ІнтерАГРО 2011 це:
- 32 000 кв.м. виставкової площі на території сучасного виставкового комплексу; 
більше 450 компаній-учасників, які пропонують останні технологічні розробки відомих світових брендів;
- цікава програма різноманітних подій, спрямованих на ознайомлення спеціалістів галузі з новітніми розробками аграрної науки і техніки, володіння передовими технологіями та методами ведення бізнесу; 
- популярна подія серед спеціалістів агропромислового комплексу України та інших країн. Очікувана кількість відвідувачів - 22 000.

Переглядів: 502 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 5.0/1