Головна » 2009 » Грудень » 1 » Конференція міністрів СОТ
13:31
Конференція міністрів СОТ
З 30 листопада по 2 грудня у Женеві (Швейцарія) працюватиме Сьома конференція міністрів СОТ: «Світова організація торгівлі, багатостороння торговельна система та поточне глобальне економічне середовище». У складі делегації України на чолі із заступником міністра економіки Валерієм Пятницьким участь у роботі конференції бере заступник міністра аграрної політики України Валентина Завалевська.

Члени делегації України обговорять діяльність та функціонування багатосторонньої торговельної системи під час пленарного засідання «Огляд діяльності Світової організації торгівлі»; визначаться з місцем і датою наступної Восьмої конференції, візьмуть участь у процедурі обрання службовців; зустрінуться з членами Кернської групи стосовно отримання Україною статусу спостерігача та набуття офіційного членства у Групі; проведуть двосторонні переговори з делегаціями країн, які подали заявку про вступ до СОТ; матимуть зустріч з делегаціями країн-членів СОТ, які нещодавно приєднались з метою обговорення поточного стану переговорів Доха-раунду тощо.

Конференція міністрів, яка є вищим органом Світової організації торгівлі, проходить раз на два роки. Вона приймає найважливіші рішення, наприклад, укладає нові міжнародні договори з питань торговельного режиму. З часу створення СОТ вже відбулися шість таких заходів.

Сьома Конференція міністрів СОТ передбачає участь представників від 153 країн-членів СОТ, а також урядів країн і міжнародних організацій, що мають статус спостерігача в СОТ.

Прес-служба МінАП

Переглядів: 771 | Додав: xoma_joguk | Рейтинг: 0.0/0