Головна » 2010 » Квітень » 1 » М. ПРИСЯЖНЮК: МІЖНАРОДНІ КОМПАНІЇ ГОТОВІ РОЗВИВАТИ МОЛОЧНУ ГАЛУЗЬ УКРАЇНИ
09:18
М. ПРИСЯЖНЮК: МІЖНАРОДНІ КОМПАНІЇ ГОТОВІ РОЗВИВАТИ МОЛОЧНУ ГАЛУЗЬ УКРАЇНИ
31.03.2010 18:40

30 березня відбулася зустріч Міністра аграрної політики України Миколи Присяжнюка з представниками Європейської Бізнес Асоціації, відомими компаніями - виробниками та переробниками молочної продукції.

На зустрічі були обговорені питання щодо субсидіювання молочної продукції, ціноутворення на соціально значимі продовольчі товари, державного цінового регулювання продуктів харчування, маркування наявності або відсутності генетично модифікованих організмів у харчових продуктах та інші.

Результатом непростої дискусії стали домовленості про створення оптимальних взаємовигідних умов для ведення аграрного бізнесу в Україні в контексті досягнення стратегічних цілей розвитку аграрної галузі в цілому.

Так, Микола Присяжнюк наголосив, що «створення системи партнерських, взаємовідповідальних стосунків держави та агарного бізнесу є одним з головних завдань сьогодення. Міжнародні компанії зможуть розраховувати на відкритість та підтримку з боку держави лише у тому випадку, коли самі будуть брати активну участь у розбудові та розвитку молочної галузі України в цілому, виведенні її на високий конкурентноспроможній рівень». Представники Європейської Бізнес Асоціації погодилися з такою позицією і взяли на себе зобов’язання у найближчий час розробити і запропонувати на розгляд Мінагрополітики стратегію розвитку галузі, з чіткими механізмами її реалізації.

У роботі засідання також взяли участь заступник міністра Валентина Завалевська, фахівці Мінагрополітики, Держкомветмедицини, Європейської Бізнес Асоціації, компаній та фірм..Довідково:

Європейська Бізнес Асоціація була заснована у 1999 році як форум для обговорення та вирішення проблем, з якими стикаються бізнесмени в Україні. Сьогодні Європейська Бізнес Асоціація є провідною організацією міжнародного бізнесу в Україні та об’єднує понад 750 європейських, українських та транснаціональних компаній, пропонуючи їм широкий спектр послуг. Європейська Бізнес Асоціація має шість регіональних філій: у Дніпропетровську, Донецьку, Житомирі, Львові. Одесі, Харкові.З повагою,

Прес-служба Мінагрополітики,

м.Київ, вул.Хрещатик, 24, каб. 521

278-83-89, 8 (067) 3889646 (Надія Аверкіна)
Переглядів: 488 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0