Головна » 2010 » Жовтень » 6 » М. Присяжнюк: Наша молодь здатна розбудувати нову сильну державу
08:08
М. Присяжнюк: Наша молодь здатна розбудувати нову сильну державу
Міністр аграрної політики України Микола Присяжнюк взяв участь у відкритті заключного етапу ІХ-го Всеукраїнського фестивалю художньої творчості серед колективів вищих навчальних закладів Мінагрополітики «Софіївські зорі», що відбувся минулої суботи у м. Умань.

Звертаючись до учасників фестивалю, міністр зазначив: «Такі заходи, як фестиваль «Софіївські зорі», підтверджують, що ми не забуваємо надбань дідів-прадідів, і наш патріотизм є рушійною силою виховання наступних поколінь. З такою молоддю у нас є всі можливості розбудувати державу, яку ми собі уявляємо… Нам дійсно немає рівних, наші випускники визнаються скрізь у світі. Ми не зменшили кількість своїх університетів, не знизили якість освіти, примножили практичні майданчики. І наше завдання – поєднати зусилля для розвитку прикладних тем з одночасним використанням фундаментальних знань».

Після офіційного відкриття розпочався гала-концерт переможців і кращих аматорських колективів минулих років, який став справжнім святом талановитої і обдарованої молоді.

З 2002 року фестиваль (організатором якого традиційно є Міністерство аграрної політики України) об’єднує студентів і викладачів - ентузіастів фольклорно-етнографічномого жанру. Відроджуючи народні традиції, учасники фестивалю тим самим примножують славу своїх навчальних закладів.

Музичне свято проходить у чотири етапи: І етап – у вищому навчальному закладі; ІІ етап – обласний – у базовому вищому навчальному закладі; ІІІ етап – регіональний – у базовому вищому навчальному закладі за визначенням Центрального організаційного комітету. У заключному етапі та гала-концерті, що відбуваються у м. Умань, беруть участь лауреати І ступеня регіональних етапів.

професійне журі із залученням провідних працівників і діячів культури та мистецтв протягом всіх етапів оцінює художній рівень репертуару, майстерність виконання, сценічну культуру, костюми учасників, і тільки кращі з найкращих стають лауреатами фестивалю. Але всі учасники отримали нагороди, дипломи або цінні подарунки.

Традиційно цьогорічний фестиваль художньої творчості серед колективів вищих навчальних закладів Мінагрополітики «Софіївські зорі» досяг своєї основної мети, що полягає у активізації і популяризації творчої діяльності колективів аматорського мистецтва у вищих аграрних навчальних закладах; формуванні в учасників аматорського мистецтва високої культури, змістовного проведення дозвілля; підвищенні рівня виховної роботи, формуванні художньо-естетичних смаків, вихованні національної самосвідомості, сприянні розвитку творчої особистості, зміцненні творчих контактів студентської молоді, підвищенні уваги місцевих органів виконавчої влади до проблем культури та мистецтва.

Переглядів: 462 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0