Головна » 2010 » Жовтень » 8 » М.Присяжнюк поспілкувався із студентами на Міжнародній науково-практичній конференції
08:10
М.Присяжнюк поспілкувався із студентами на Міжнародній науково-практичній конференції
Міністр аграрної політики України Микола Присяжнюк взяв участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції на тему: «Роль студентів у глобалізації світового наукового простору та соціально-культурного розвитку людини: стан, проблеми та перспективи», що була присвячена 16-річчю Студентської організації НУБіП України. 

В заході взяли участь 450 студентів, в тому числі представники органів студентського самоврядування із Росії, Польщі, Люксембургу.

Міністр привітав представників Об`єднаної ради студентського самоврядування вищих навчальних закладів Мінагрополітики України, представників органів студентського самоврядування та весь студентський актив, що зібрався для обговорення найбільш важливих питань студентського сучасного і майбутнього життя.

«В першу чергу я хочу привітати Вас із тим, що Ви вже зробили свій вибір – вибір на користь активної громадянської позиції. Майбутнє - в руках ініціативних та ідейних молодих людей. Сьогодні Ви даєте імпульс до змін, сьогодні Ви диктуєте, яким світ буде завтра, - наголосив М. Присяжнюк. - Україна сьогодні рухається шляхом невпинних перетворень. Президент разом з Урядом реформують кожну сферу. Повноцінні якісні зміни неможливі без залучення молодого потенціалу. Тому для держави – як для України, так і для будь-якої іншої країни світу – таким цінним ресурсом на сьогодні є Ви – молоде покоління».

Микола Присяжнюк запевнив учасників конференції, що Міністерство аграрної політики України пишається своїми студентами - активними, освіченими, цілеспрямованими, прогресивними і розумними. Вони постійно беруть участь в ряді спільних проектів міського, обласного, національного та міжнародного рівнів. Для України, базовим сектором економіки якої є аграрна галузь, розвиток аграрної науки та освіти мають особливу вагу. Серед основних завдань – пошук свіжих рішень, принципово нових бачень.

Міністр висловив впевненість, що творчі дискусії, обмін думками, презентації нових ідей та загалом спілкування, що відбуваються під час таких масштабних заходів, будуть сприяти поглибленню фахових знань та навичок студентського активу. А це, в свою чергу, є значимим внеском у розвиток аграрної освіти в Україні.

Прес-служба Мінагрополітики
Переглядів: 445 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0